fot. tlo-pomzpn-komunikat

Komunikat Zarządu z dnia 28.10.2019 r.

W dniu 28.10.2019 r. zgodnie z planem pracy, odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Pomorskiego ZPN. Ważniejsze decyzje czy postanowienia:


1. Wyrażono zgodę na używanie nazwy marketingowej przez drużyny młodzieżowe klubu Gryf Słupsk SA - AP Energa Gryf Słupsk SA.

2. Rozpatrzono i przyjęto sprawozdanie z działalności Komisji ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN.

3. Do składu osobowego Komisji ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Podokręgu Słupskiego Pomorskiego ZPN w randze członka Komisji powołano Mieczysława Reichel.

4. Wysłuchano informacji w sprawach bieżącej działalności Związku między innymi dotyczącej:
a) przebiegu międzynarodowego turnieju towarzyskiego U-15 chłopców z udziałem reprezentacji USA, Rosji, Islandii i Polski, który zorganizowano na obiektach sportowych w Sztumie, Malborku i Nowym Dworze Gdańskim,
b) stanu przygotowań do dwumeczu kadry narodowej U-20 ze Szwajcarią 14.11.br. w Chojnicach i 18.11.br. z Norwegią w Bytowie,
c) organizacji kursu dla kandydatów na sędziego piłki nożnej na AWFiS w Gdańsku,
d) informacji w sprawie certyfikatu PZPN dla szkółek piłkarskich prowadzonych przez klubu będące członkami Pomorskiego ZPN. 

Szczegółowy komunikat z treścią podjętych uchwał opublikowany będzie na oficjalnej stronie internetowej Pomorskiego ZPN w zakładce „dokumenty do pobrania - uchwały Zarządu”.
Następne posiedzenie Zarządu odbędzie się w dniu 16.12.2019r.

(-) Józef Dąbrowski
Sekretarz Zarządu Pomorskiego ZPN