fot. Pomorski ZPN

Komunikat Zarządu z dnia 30.08.2021 r.

W dniu 30.08.2021 r. zgodnie z rocznym planem pracy, odbyło się kolejne, w obecnej kadencji, posiedzenie Zarządu Pomorskiego ZPN.


Ważniejsze decyzje i postanowienia z posiedzenia:

1. Z uwagi na uchybienie formalne merytorycznie nie rozpatrzono wniosku klubu UKS Jantar Przymorze Gdańsk w sprawie przyjęcia w poczet członków Pomorskiego ZPN, klubu SAP Sopot w sprawie wyrażenia zgody na używanie nazwy marketingowej przez drużynę junior C2.

2. Wyrażono zgodę na używanie nazwy marketingowej w sezonie 2021/2022 przez wszystkie drużyny klubu KS Wierzyca Pelplin nazwy KS Wierzyca Decka Pelplin.

3. Przyjęto do akceptującej wiadomości sprawozdania organów statutowych Pomorskiego ZPN: Rzecznika Etyki, Rzecznika Ochrony Prawa Związkowego oraz Piłkarskiego Sądu Polubownego za okres sprawozdawczy 22.08.2020 r. - 31.07.2021 r.

4. Przyjęto do wiadomości informację w sprawie stanu realizacji planu budżetowego Pomorskiego ZPN za I półrocze 2021 roku.

5. Podjęto decyzję w sprawie wyróżnienia działaczy klubu KS Osiczanka Osice Wojciecha Kozłowskiego, Adriana Koszykowskiego i Jerzego Czeczotko srebrną odznaką honorową „Zasłużony dla Pomorskiego Związku Piłki Nożnej”.

6. Przeanalizowano i przyjęto do wiadomości protokół Komisji Rewizyjnej Pomorskiego ZPN.

7. W sprawach personalnych podjęto decyzję o odwołaniu ze składu osobowego Komisji ds. Rozgrywek Pomorskiego ZPN Filipa Kaliszewskiego jednocześnie powołując na funkcję członka tego organu Łukasza Kofluka.

8. Przyjęto decyzję, że mecz finałowy wojewódzkiego Pucharu Polski kobiet rozegrany zostanie na stadionie w Rusocinie w dniu 29.09.2021 r. (środa).

9. Ze względów technicznych i organizacyjnych negatywnie rozpatrzono wniosek klubu Arka Gdynia SA w sprawie przyjęcia drużyny seniorów do rozgrywek klasy B.

10. Przyjęto do aprobującej wiadomości decyzje podjęte w trybie pozaposiedzeniowym.

11. Zapoznano się z informacją w sprawach bieżącej działalności Związku w szczególności:
a) przygotowań do organizacji turnieju o Puchar Syrenki, którego mecze grupy A (Polska, Holandia, Norwegia i Mołdawia) oraz mecz o 7 i 3 miejsce rozegrane zostaną na stadionach w Starogardzie Gdańskim i Malborku,
b) przygotowań do współorganizacji meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata kobiet Polska - Belgia, który w dniu 17.09.2021 r. o godz. 19:00 rozegrany zostanie na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk.

Szczegółowy komunikat z treścią podjętych uchwał opublikowany będzie na oficjalnej stronie internetowej Pomorskiego ZPN w zakładce „dokumenty do pobrania - uchwały Zarządu”.

Termin następnego posiedzenia Zarządu ustalono na dzień 27.09.2021 r.

(-) Agnieszka Matuszewska
Wiceprezes ds. Organizacyjnych Pomorskiego ZPN