fot. Pomorski ZPN

Komunikat Zarządu z dnia 27.09.2021 r.

W dniu 27.09.2021 r. zgodnie z rocznym planem pracy, odbyło się kolejne, w obecnej kadencji, posiedzenie Zarządu Pomorskiego ZPN.


Ważniejsze decyzje i postanowienia z posiedzenia:
1. W poczet członków Pomorskiego ZPN, na podstawie złożonej dokumentacji wynikającej z przepisów PZPN, przyjęto następujące klub:
a) UKS Jantar Przymorze Gdańsk,
b) KP Gryf Tczew.

2. Wyrażono zgodę na używanie nazwy marketingowej w sezonie 2021/2022 przez drużynę junior C2 klubu SAP Sopot nazwy Fines SAP Sopot.

3. Przyjęto do akceptującej wiadomości sprawozdania, za okres sprawozdawczy, organów licencyjnych Pomorskiego ZPN: Komisji ds. Licencji Klubowych, Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych, Komisji Licencji Trenerskich oraz Komisji Licencji Sędziowskich.

4. Biorąc pod uwagę stan realizacji planów budżetowych Związku z I półroczu 2021 roku zatwierdzono nowelizację planu budżetowego Pomorskiego ZPN na rok 2021.

5. Przeanalizowano protokół Komisji Rewizyjnej Pomorskiego ZPN.

6. Na wniosek Komisji ds. Rozgrywek Pomorskiego ZPN podjęto decyzję w sprawie interpretacji przepisu art. 14.4. Regulamin Rozgrywek Mistrzowskich w Piłkę Nożną Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2021/2022 i następne.

7. Pozytywnie rozpatrzono wniosek Komisji ds. Odznaczeń Pomorskiego ZPN w sprawie nadania srebrnej odznaki honorowej „Zasłużony dla Pomorskiego ZPN” dla Magdaleny Kołodziejczak.

8. Zapoznano się z informacją w sprawach bieżącej działalności Związku w szczególności:
a) współorganizacji meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata kobiet Polska-Belgia oraz międzynarodowego turnieju o Puchar Syrenki,
b) stanu przygotowań do meczy finałowego o Puchar Polski kobiet na szczeblu wojewódzkim, który rozegrany zostanie w dniu 29.09.2021 r. o godz. 16:30 w Rusocinie.

Szczegółowy komunikat z treścią podjętych uchwał opublikowany będzie na oficjalnej stronie internetowej Pomorskiego ZPN w zakładce „dokumenty do pobrania - uchwały Zarządu”.

Termin następnego posiedzenia Zarządu ustalono na dzień 25.10.2021 r.

(-) Józef Dąbrowski
Sekretarz Zarządu Pomorskiego ZPN