fot. Klif Chłapowo

Klif Esports Cup - turniej online FIFA 20

Na dzień dzisiejszy zgodnie z komunikatem PZPN zawieszenie wszystkich rozgrywek potrwa do 26 kwietnia 2020 r. włącznie, dlatego Klub Sportowy 'Klif' Chłapowo posiadający sekcję e-sportową pragnie wyjść naprzeciw wszystkim spragnionym gry na boiskach piłkarskich.


Mając na celu zagwarantowanie sportowej dawki emocji w tym trudnym dla nas czasie oraz łącząc się ze społecznością pod hasłem #zostańwdomu pragniemy zaprosić wszystkie chętne kluby zgłoszone do rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2019/20 do wzięcia udziału w bezpłatnym turnieju online FIFA 20.Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wytypowanie jednego reprezentanta klubu (powyżej 13 roku życia), posiadającego konsolę PlayStation 4, grę FIFA 20, abonament PS Plus umożliwiający dostęp do gry sieciowej oraz przesłanie formularzu zgłoszeniowego.

Start turnieju planowany jest 11 kwietnia, w sobotę o godzinie 18:00. Rozgrywki poprowadzone zostaną systemem pucharowy BO1 ('Best of one'), do jednej porażki, gdzie przegrywający odpada z turnieju. Planowane zakończenie zawodów o godzinie 23:00 (przy założeniu maksymalnej liczby uczestników). Dla najlepszej czwórki przygotowano pamiątkowe puchary.

Zapisy do turnieju startują w czwartek 2 kwietnia o godzinie 10:00 i potrwają do piątku 10 kwietnia. Ilość miejsc ograniczona do 256 graczy.

Formularz zgłoszeniowy przyjmowany jest on-line pod adresem: KLIKNIJ, ABY ZGŁOSIĆ KLUB

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Klif Esports Cup. Wspólnie sprawdźmy kto na Pomorzu najlepiej wypada na wirtualnych boiskach FIFA 20.

Więcej o przebiegu turnieju oraz informacje szczegółowe: facebook.com/klifesports 
Strona www.klifchlapowo.pl 
Grupa turniejowa na Facebook dla reprezentantów 
Regulamin zawodów