fot. Klif Esports Cup 3

Klif Esports Cup 3

Klub Sportowy Klif Chłapowo, przy współpracy z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszają wszystkie chętne kluby zgłoszone do rozgrywek Pomorskiego ZPN na sezon 2021/22 do wzięcia udziału w bezpłatnym turniej on-line w grze FIFA 22 na platformie PlayStation 4 oraz PS5.


Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo dla klubu reprezentowanego przez przyszłego zwycięzcę turnieju czeka bon zakupowy na sprzęt sportowy. 

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest wytypowanie jednego reprezentanta klubu (zawodnika, działacza, kibica), posiadającego konsolę PlayStation 4 lub PS5, grę FIFA 22 (dla konsoli PS5 wersja gry na PS4), abonament PlayStation Plus umożliwiający dostęp do gry sieciowej oraz przesłanie formularzu zgłoszeniowego najpóźniej do piątku 25 lutego do godz. 14:00.

Formularz zgłoszeniowy

Start turnieju planowany jest na 25 lutego, w piątek o godzinie 18:00. Zakończenie zawodów zostanie zwieńczone transmisją on-line ze spotkań półfinałowych, meczu o 3 miejsce oraz wielkiego finału, w sobotę 26 lutego o godz. 20:00.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Klif Esports Cup. Wspólnie sprawdźmy, który klub okaże się najlepszy na wirtualnej murawie w grze FIFA 22.

Więcej o przebiegu turnieju oraz informacje szczegółowe:
Facebook: fb.com/klifesports
Strona internetowa: klifchlapowo.pl

Regulamin: klifchlapowo.pl/esport/regulamin-klif-esports-cup-edycja-iii/