fot. Keeza sponsorem pomorskich lig

KEEZA sponsorem pomorskich lig!

Pomorski Związek Piłki Nożnej pozyskał nowego sponsora dla rozgrywek seniorskich. W sezonie 2022/23 sponsorem tytularnym trzech klas okręgowych, sześciu grup klasy A, ośmiu grup klasy B oraz IV ligi kobiet została firma Tomadex S.C. – producent marki KEEZA. Wszystkie wymienione klasy otrzymają nazwę marketingową KEEZA w bieżącym sezonie. Sponsor nie zapomniał również o drużynach biorących udział w rozgrywkach IV Ligi RWS Investment Group.


W ramach nowej współpracy drużyny z czterech poziomów piłki męskiej oraz drużyny z kobiecej IV ligi otrzymają vouchery na sprzęt sportowy oraz 50% rabat na produkty marki KEEZA.

·         Voucher o wartości 1000 zł dla klubów występujących w IV Lidze RWS Investment Group

·         Voucher o wartości 1000 zł dla klubów występujących w „KEEZA” Klasie okręgowej

·         Voucher o wartości 500 zł dla klubów występujących w „KEEZA” Klasie A                         

·         Voucher o wartości 500 zł dla klubów występujących w „KEEZA” Klasie B

·         Voucher o wartości 500 zł dla klubów występujących w „KEEZA” IV lidze kobiet 

Ponadto, na koniec sezonu 2022/2023, sponsor ufunduje 16 kompletów meczowych dla zwycięskiej drużyny w każdej lidze objętej umową. 

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania nowego sponsora. Tegoroczna umowa obejmuje wszystkie rozgrywki seniorów na trawie, na poziomach prowadzonych przez Pomorski ZPN. Po raz pierwszy w historii również klasa B została objęta umową. Liczymy, że kluby będące beneficjentem porozumienia będą używały oficjalnej nazwy lig we wszystkich swoich publikacjach, docierając z informacją o sponsorze do jak najszerszego grona odbiorców. Wierzymy, że podpisana umowa jest początkiem wieloletniej i owocnej współpracy. Wspieranie sportu, zwłaszcza na poziomie amatorskim jest niezwykle cenne i potrzebne. – mówi Radosław Michalski, prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Kezza umowa

 

Tomadex S.C. (producent marki KEEZA) od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów.

Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy.

KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem, tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. Ambasadorami marki są Sławomir Peszko czy Radosław Majewski.  Jakość sprzętu doceniali również obecni kadrowicze Karol Świderski czy Kamil Jóźwiak. W ostatnim sezonie KEEZA ubierała już kilkaset klubów w kraju, a także np. legendarną Pogoń Lwów. W całej Polsce w strojach sportowych KEEZA grają setki klubów oraz aż 12 Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig od IV ligi do c-klasy. 

Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem:https://keeza.pl/ oraz dla klientów indywidualnych na:https://sklep.keeza.pl/

O nowych promocjach, rabatach i produktach informujemy także na Facebooku KEEZAwww.facebook.com/keezapolska