fot. Turnieje Finałowe Kadr Wojewódzkich

Kadry Pomorskiego ZPN: Turnieje Finałowe Kadr Wojewódzkich

W dniach 26 czerwca do 1 lipca na Podkarpaciu i na Śląsku odbędą się Turnieje Finałowe Kadr Wojewódzkich. W obu zagrają nasze drużyny. Podopieczni trenera Łukasza Godlewskiego z rocznika 2010 grać będą na Podkarpaciu, a podopieczni trenera Rafała Kaczmarczyka grać będą na Śląsku.


Turniej Finałowy Rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego - rocznik 2010

W dniach 26 czerwca - 1 lipca na Podkarpaciu odbędzie się turniej finałowy kadr wojewódzkich z rocznika 2010. Weźmie w nim osiem zespołów w tym nasza drużyna dowodzona przez trenera Łukasza Godlewskiego. Zwycięzcy grup zagrają o miejsce pierwsze. Drużyny z drugich miejsc w grupie zagrają o miejsce trzecie.

Grupa I
Pomorski ZPN
Łódzki ZPN
Podkarpacki ZPN
Zachodniopomorski ZPN

Grupa II
Kujawsko-Pomorski ZPN
Mazowiecki ZPN
Opolski ZPN
Wielkopolski ZPN

Terminarz Pomorskiego ZPN

  • 26 VI, 12:00, Gniewczyna: Pomorski ZPN - Zachodniopomorski ZPN
  • 27 VI, 12:00, Gniewczyna: Pomorski ZPN - Łódzki ZPN
  • 29 VI, 10:00, Wiązownica: Podkarpacki ZPN - Pomorski ZPN

207_U13_sklad.jpg

206_U13_sklad.jpg


Turniej Finałowy Rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny - rocznik 2009

W dniach 26 czerwca - 1 lipca na Śląsku odbędzie się XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich "Śląskie - 2023" w ramach której zostanie rozegrany turniej finałowy kadr wojewódzkich z rocznika 2009. Weźmie w nim osiem zespołów w tym nasza drużyna dowodzona przez trenera Rafała Kaczmarczyka. Zwycięzcy grup zagrają o miejsce pierwsze. Drużyny z drugich miejsc w grupie zagrają o miejsce trzecie.

Grupa A
Pomorski ZPN
Mazowiecki ZPN
Śląski ZPN
Wielkopolski ZPN

Grupa B
Warmińsko-Mazurski ZPN
Świętokrzyski ZPN
Podkarpacki ZPN
Dolnośląski ZPN

Terminarz Pomorskiego ZPN

  • 26 VI, 11:00, Truskolasy: Pomorski ZPN - Wielkopolski ZPN
  • 27 VI, 11:00, Łobodno: Pomorski ZPN - Mazowiecki ZPN
  • 29 VI, 10:00, Łobodno: Śląski ZPN - Pomorski ZPN

208_u14_skład.jpg

211_sklad_U-14.jpg


Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

logo_UM_PZPN.png