fot. Wyniki Pomorskiego ZPN U-15 dziewcząt

Kadra U-15 dziewcząt (r. 2007-2008) - wyniki

Sezon 2021/2022

Rozgrywki Reprezentacji WZPN Trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak

I turniej, Łomża, 24-26 września 2021 r. 

1. kolejka
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:1
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 0:5
Bramki: 2 Nina Abe, Wiktoria Kozłowska, Wiktoria Tanajno, Aleksandra Laska

2. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 2:0
Kujawsko-Pomorski ZPN - Pomorski ZPN 0:2
Bramki: 2 Oliwia Gadawska

3. kolejka
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 4:1
Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:0
Bramki: Nina Abe, Maja Kosyn

Pomorski ZPN: Abe Nina, Rykowska Nikola, Kosyn Maja, Gadawska Oliwia, Tanajno Wiktoria, Gal Yuli, Sienkiewicz Amelia, Ostopinka Marysia, Dudzik Karolina, Wegiera Adrianna, Łapińska Oliwia, Curyło Magda (AP Lotos Gdańsk), Kozłowska Wiktoria, Sikorska Dominika (Checz Gdynia), Potrykus Anna (Dragon Pomorze), Pettke Małgorzata (Amator Kiełpino), Laska Aleksandra (Chojnicznka Chonice), Sieradzka Wiktoria (AP Gryf Słupsk), Zamojska Natalia, Cielecka Oliwia (Błekitni Wejherowo)

Strzelczynie:
3 - Nina Abe 
2 - Oliwia Gadawska
1 - Wiktoria Kozłowska, Wiktoria Tanajno, Aleksandra Laska, Maja Kosyn

Tabela mecze punkty bramki
1. Pomorski ZPN 3 9 9:0
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 3 6 6:4
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 3 3:4
4. Podlaski ZPN 3 0 1:11

 

 

Sezon 2020/2021

Rozgrywki Reprezentacji WZPN Trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak

I turniej, Sokółka, 25-27 września 2020 r. 

1. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:1
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 1:3
Bramki: 3 Zuzanna Grzywińska

2. kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 6:2
Bramki: 3 Zuzanna Grzywińska, Nina Abe, Oliwia Pipiórka, Zofia Okoń
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:1

3. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 1:4
Bramki: 2 Zuzanna Grzywińska, 2 Oliwia Łapińska
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2:1 

Pomorski ZPN: Abe Nina, Adamska Kinga, Daleka Wiktoria, Gadawska Oliwia, Grzywińska Zuzanna, Ignatowicz Julia, Kosyn Maja, Landowska Samuela, Łapińska Oliwia, Okoń Zofia, Pęcak Aniela, Pipiórka Oliwia, Piotrkowska Alicja, Rynkowska Nikola, Siara Kinga, Sienkiewicz Amelia, Tanajno Wiktoria, Wyszomierska Julia

II turniej, Grudziądz, 9-11 października 2020 r. 

1. kolejka
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 0:1
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:0

2. kolejka
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:3
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 3:2 
Bramki: Zuzanna Grzywińska, Oliwia Łapińska, Wiktoria Tanajno

3. kolejka
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:2
Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 3:0 
Bramki: Julia Ignatowicz, Zofia Okoń, Zuzanna Grzywińska

III turniej, Malbork, 18-20 maja 2021 r. 

1. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 0:3
Podlaski ZPN – Pomorski ZPN 0:5
Bramki: 2 Aniela Pęcak, Wiktoria Tanajno, Maja Kosyn, Oliwia Łapińska

2. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN – Podlaski ZPN 4:0
Kujawsko-Pomorski ZPN – Pomorski ZPN 1:2
Bramki: Maja Kosyn, Nina Abe

3. kolejka
Podlaski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 0:2
Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 2:0
Bramki: Nina Abe, Zofia Okoń

Pomorski ZPN: Abe Nina - Błękitni Wejherowo, Rykowska Nikola - Błękitni Wejherowo, Kosyn Maja - Błękitni Wejherowo, Cielecka Oliwia – Błękitni Wejherowo, Piotrkowska Alicja – AP Lotos Gdańsk, Daleka Wiktoria - AP Lotos Gdańsk, Gadawska Oliwia – AP Lotos Gdańsk, Adamska Kinga - AP Lotos Gdańsk, Łapińska Oliwia - AP Lotos Gdańsk, Tanajno Wiktoria - AP Lotos Gdańsk, Wyszomierska Julia - AP Lotos Gdańsk, Pipórka Oliwia - AP Lotos Gdańsk, Okoń Zofia - AP Lotos Gdańsk, Landowska Samuela - AP Lotos Gdańsk, Grzywińska Zuzanna – AP Lotos Gdańsk, Ignatowicz Julia – AP Lotos Gdańsk, Gal Yuli – AP Lotos Gdańsk, Pilarska Nadia – AP Lotos Gdańsk, Amelia Sienkiewicz - AP Lotos Gdańsk, Pęcak Aniela - AP KP Gdynia, Zamojska Natalia – KS Jantaria Pobłocie

Tabela turnieju w Malborku
1. Pomorski ZPN 9 pkt, 9:1
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 pkt, 6:2
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 pkt, 4:5
4. Podlaski ZPN 0 pkt, 0:11

IV turniej, Ostróda, 12-13 czerwca 2021 r.

1. kolejka
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 0:2
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2:1
Bramki: Oliwia Gadawska, Zuzanna Grzywińska

2. kolejka
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 0:3
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 3:0
Bramki: 2 Oliwia Gadawska, Zuzanna Grzywińska

3. kolejka
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 1:0
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 1:0

Strzelczynie bramek dla Pomorskiego ZPN
12 - Zuzanna Grzywińska
4 - Oliwia Łapińska
3 - Nina Abe, Zofia Okoń, Oliwia Gadawska
2 - Wiktoria Tanajno, Aniela Pęcak, Maja Kosyn
1 - Oliwia Pipiórka, Julia Ignatowicz

 

Tabela mecze punkty bramki
1. Pomorski ZPN 12 31 33-9
2. Warmińsko-Mazurski ZPN 12 19 16-16
3. Kujawsko-Pomorski ZPN 12 18 16-18
4. Podlaski ZPN 12 2 6-28

Sezon 2019/2020

Rozgrywki Reprezentacji WZPN Trampkarek U-14 im. Ireny Półtorak

I turniej, Łomża, 20-22 września 2019 r. 

1. kolejka
Warmińsko Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 0-0
Kujawsko Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0-0

2. kolejka
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2-0
Bramki: Oliwia Gadawska (Klif Chłapowo), Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Warmińsko Mazurski ZPN - Kujawsko Pomorski ZPN 2-0

3. kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko Pomorski ZPN 3-1
Bramki: Aniela Pęcak (AP KP Gdynia), Oliwia Gadawska (Klif Chłapowo), Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Warmińsko Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1-0

II turniej, Władysławowo, 21-23 października 2019 r. 

1 kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 0-2
Bramki: 2 Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2-0

2 kolejka
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0-1
Warmińsko Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2-2

3 kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1-1
Bramka: Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Warmiśnko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1-0

 

Tabela mecze puntky bramki
1. Pomorski ZPN 6 11 8-3
2. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 11 6-4
3. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 6 6-8
4. Podlaski ZPN 6 4 1-6