Kadra Pomorskiego ZPN r. 2010: zwycięstwo 5:0 z Kujawsko-Pomorskim ZPN

W drugim meczu mistrzowskim kadra Pomorskiego ZPN z rocznika 2010 wygrała z Kujawsko-Pomorskim ZPN 5:0.

Rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Deyny, kategoria wiekowa U-14 (C2 – rocznik 2010)

Pomorski ZPN - Kujawsko - Pomorski ZPN 5:0 (3:0)

Bramki: Sebastian Wunsz, Paweł Przybyszewski (asysta Miłosz Janta), Hubert Kwiatkowski x 2 (Adam Napiórkowski), Jan Jarzemski (Jan Jóskowski)

Pomorski ZPN: Filip Szymański (AP Gryf Słupsk) - Aleksander Block (Lechia Gdańsk), Tomasz Jakubowski (Jaguar Gdańsk), Adam Napiórkowski (Chojniczanka Chojnice), Jan Barca (Jaguar Gdańsk) - Sebastian Wunsz (Dragon Pomorze), Jan Jóskowski (Lechia Gdańsk), Miłosz Janta (Jaguar Gdańsk), Adam Łukasiewicz (SI Arka Gdynia), Hubert Kwiatkowski (UKS Orlen Gdańsk) - Paweł Przybyszewski (Jaguar Gdańsk)

Zagrali również: Jakub Tryk (SI Arka Gdynia), Jerzy Bednarski (SI Arka Gdynia), Bartosz Skrodzki (SI Arka Gdynia), Piotr Klecha (UKS Orlen Gdańsk), Jan Jarzemski (AP Jedynka Reda), Stefan Kanczkowski (AP Karol Piątek), Jan Baczyński (Chojniczanka Chojnice)

Łukasz Godlewski: W drugim meczu rundy jesiennej nasi zawodnicy potwierdzili dobrą jakość piłkarską oraz wysoki poziom determinacji w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. W pierwszej połowie meczu chłopcy w fazie atakowania kontrolowali grę oraz byli dobrze zorganizowani w bronieniu. W drugiej połowie z upływem czasu zrobiło się więcej wolnego miejsca na boisku i potwierdziliśmy to kolejnymi bramkami.

Gratulacje dla zawodników. Dziękujemy Trenerom klubowym oraz rodzicom za współpracę. Działamy dalej, żeby optymalnie przygotować się do kolejnego meczu, który odbędzie się 25.10.2023 (środa) w Gdańsku z drużyną Podlaskiego ZPN.

Wynik drugiego spotkania w grupie: Podlaski ZPN - Warmińsko Mazurski ZPN 7:2