Kadra Pomorskiego ZPN 2010 wysoko wygrała z Podlaskim ZPN

Kadra Pomorskiego ZPN z rocznika 2010 wysoko, bo 6:0 wygrała z rówieśnikami z Podlaskiego ZPN

Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 0:6 (0:3)
Bramki: Rafał Zmiarowski, Bartosz Górski (as. Rafał Zmiarowski), Rafał Zmiarowski, Aleksander Block (as. Adam Łukasiewicz), Paweł Przybyszewski, Igor Świgowski (as. Oliwier Łaskarzewski)

Pomorski ZPN: Jakub Tryk (SI Arka Gdynia) - Błażej Burzyński (Lechia Gdańsk), Wojciech Orzechowski (UKS Orlen Gdańsk), Tomasz Jakubowski (Jaguar Gdańsk) - Bartosz Górski (Lechia Gdańsk) Rafał Zmiarowski (Lechia Gdańsk), Adam Łukasiewicz (SI Arka Gdynia), Damian Małysz (SMS Stolem Gniewino) - Igor Świgowski (Jaguar Gdańsk)

Zagrali również: Filip Szymański (AP Gryf Słupsk), Szymon Nowatkowski (Jaguar Gdańsk), Oliwier Łaskarzewski (Jaguar Gdańsk), Aleksander Block (Lechia Gdańsk), Maciej Zaborowski (Radunia Stężyca), Paweł Przybyszewski (Jaguar Gdańsk)

Łukasz Godlewski: W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi zawodnicy potwierdzili dobrą jakość piłkarską oraz wysoki poziom determinacji w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Przeciwnik grał innym systemem, a nasi zawodnicy potrafili przeciwdziałać. W pierwszej połowie meczu chłopcy w fazie atakowania kontrolowali grę oraz byli bardzo dobrze zorganizowani w bronieniu. Na początku drugiej połowy zespół gospodarzy zdecydowanie dążył do zmiany rezultatu, a nasi zawodnicy w tych trudnych momentach meczu poradzili sobie. Z upływem czasu zrobiło się więcej wolnego miejsca na boisku i potwierdziliśmy to kolejnymi bramkami. Gratulacje dla zawodników. Dziękujemy trenerom klubowym za dotychczasową współpracę. Podziękowania dla sztabu szkoleniowego za zaangażowanie oraz dla Pomorskiego ZPN za optymalne warunki w rundzie jesiennej. W okresie od 30 sierpnia 2022 sprawdziliśmy podczas akcji szkoleniowych 84 zawodników z 40 klubów. Z pokorą i cierpliwością działamy dalej nad rozwojem zawodników z rocznika 2010 w naszym województwie.

Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 5:1