Kadra Pomorskiego ZPN 2010 wygrała 3:1 z Kujawsko-Pomorskim ZPN

W pierwszym meczu w sezonie 2022/2023 w ramach rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego kadra Pomorskiego ZPN wygrała z rówieśnikami z Kujawsko-Pomorskiego ZPN 3:1.

Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 3:1 (2:0)

Bramki: Igor Świgowski (asysta Bartosz Górski), Paweł Przybyszewski (asysta Jan Barca), Aleksander Block (asysta Rafał Zmiarowski)

Pomorski ZPN: Jakub Tryk (SI Arka Gdynia) - Błażej Burzyński (Lechia Gdańsk), Wojciech Orzechowski (UKS Orlen Gdańsk), Tomasz Jakubowski (Jaguar Gdańsk) - Bartosz Górski (Lechia Gdańsk) Rafał Zmiarowski (Lechia Gdańsk), Adam Łukasiewicz (SI Arka Gdynia), Damian Małysz (SMS Stolem Gniewino) - Igor Świgowski (Jaguar Gdańsk)

Zagrali również: Filip Szymański (AP Gryf Słupsk), Alan Puścikowski (Jaguar Gdańsk), Adrian Riebandt (Lechia Gdańsk), Aleksander Block (Lechia Gdańsk), Jan Barca (SI Arka Gdynia), Paweł Przybyszewski (Jaguar Gdańsk)

Łukasz Godlewski: Zawodnicy rocznika 2010 rozpoczęli współzawodnictwo na poziomie kadr wojewódzkich. Chłopcy mieli możliwość rywalizacji z wymagającym przeciwnikiem. Jesteśmy zadowoleni z realizacji zadań w bronieniu oraz atakowaniu w pierwszej połowie meczu. Drużyna z Kujaw w drugiej połowie grała na wysokim poziomie. Mimo tego nasi zawodnicy poradzili sobie w trudnych momentach gry. Dziękujemy trenerom klubowym za dobre przygotowanie chłopców do meczu.

Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:6