Kadra Pomorskiego ZPN 2009 zremisowała z kadrą Podlaskiego ZPN

Kadra Pomorskiego ZPN złożona z zawodników urodzonych w 2009 roku, którą prowadzi trener Rafał Kaczmarczyk zremisowała z drużyną Podlaskiego ZPN 2:2.

Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 2:2 (2:0)
Bramki: Dorian Sinkiewicz, Przemysław Reiter

Pomorski ZPN: Krystian Dzierzba (Arka Gdynia SI), Aleksander Wołosowski (UKS Orlen Gdańsk), Kacper Rogoz (Lechia Gdańsk), Karol Kuderczak (Arka Gdynia SI), Alan Knapek (UKS Orlen Gdańsk), Piotr Krefft (Arka Gdynia SI), Dawid Balbier (Arka Gdynia SI), Maksymilian Mikołajewski (Jaguar Gdańsk), Jan Strzecki (UKS Orlen Gdańsk), Aleksander Gawrysiak (Lechia Gdańsk), Dorian Sinkiewicz (AP Kowale)

Grali również: Rafał Rybka (Lechia Gdańsk), Oliwier Ligęza (Lechia Gdańsk), Oskar Żakowiecki (Lechia Gdańsk), Przemysław Reiter (Radunia Stężyca), Michał Borzecki (Dragon Pomorze), Jakub Bury (Dragon Pomorze), Dawid Lipski (UKS Orlen Płock)

Kadra z rocznika 2009 w swoim trzecim występie zmierzyła się z rówieśnikami z województwa podlaskiego. W pierwszej połowie meczu zespół gospodarzy posiadał optyczną przewagę. Udokumentował to dwiema bramkami i do przerwy prowadził 2-0. Po zmianie stron nasz zespół zagrał zdecydowanie lepiej. Zaczął stwarzać więcej groźnych sytuacji pod bramką gospodarzy. Dwie z nich wykorzystał i doprowadził do remisu. Do końca meczu nasza drużyna dążyła do strzelenia zwycięskiej bramki. Dziękujemy wszystkim trenerom klubowym za przygotowanie zawodników do meczu kadry województwa.

Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:5