fot. Inauguracja Programu Walking Futbol

Inauguracja Programu Walking Futbol

W związku z Międzynarodowym Dniem Osób Starszych Polski Związek Piłki Nożnej z radością informuje o inauguracji nowego Programu Walking Futbol skierowanego do Organizacji, które jeszcze nie prowadzą sekcji dla Seniorów, a chciałyby to zrobić.


Idea Programu

Chcemy popularyzować sport dla osób starszych i pomóc Organizacjom w założeniu nowej drużyny poprzez: podzielenie się potrzebnym know&how oraz dofinansowanie w wysokości nawet do 10 000 zł, które będzie można przeznaczyć na wybrany cel taki jak na przykład; zatrudnienie trenera/ instruktora, wynajem obiektu, czy też zakup sprzętu.

 Jak można się zgłosić?

Wystarczy uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy

Następnie specjalnie powołana Komisja zadecyduje, która z Organizacji ma najlepszy plan na założenie sekcji i na tej podstawie wyłoni podmioty, które zostaną objęte wsparciem.

Termin wysyłania zgłoszeń to 10.10.2025r.!