fot. 2019_X_cetniewo

II turniej Kadr Wojewódzkich U-14 dziewcząt odbył się w Cetniewie.

W dniach 21-23 października we Władysławowie-Cetniewo odbył się drugi turniej w ramach Rozgrywek Reprezentacji WZPN Trampkarek U-14 im. Ireny Półtorak.


W pierwszym meczu podejmowaliśmy wicelidera rozgrywek, Warmińsko-Mazurski ZPN i wygraliśmy po dobrej grze i dwóch bramkach Zuzanny Grzywińskiej. W spotkaniu z Podlaskim ZPN stworzyliśmy sobie kilka groźnych sytuacji, z których obronną ręką wychodziła bramkarka gości. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i w końcówce spotkania straciliśmy bramkę z kontry. Nie starczyło czasu aby wyrównać i przegraliśmy 0-1. W spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu w turnieju musieliśmy pokonać Kujawsko-Pomorski ZPN. Kilka dogodnych sytuacji nie zdołaliśmy wykorzystać, natomiast goście zaskoczyli naszą bramkarkę uderzeniem z połowy boiska pod poprzeczkę. Nasze ataki przyniosły efekt i Zuzanna Grzywińska wyrównała na 1-1. Nie udało się zdobyć bramki zwycięskiej i zajęliśmy drugie miejsce w turnieju. W klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach Pomorski ZPN i Warmińsko-Mazurski ZPN mają po 11 punktów i przewodzą w tabeli.

1 kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 0-2
Kujawsko Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2-0

2 kolejka
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0-1
Warmińsko Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2-2

3 kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1-1
Warmiśnko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1-0

Królowa strzelczyń: Zuzanna Grzywińska (Pomorski ZPN) – 3 bramki
Najlepsza zawodniczka: Martyna Jakubowska (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Najlepsza bramkarka: Samuela Landowska(Pomorski ZPN)

IIturniej.jpg

01.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

23.jpg

26.jpg


Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

logo_UM_PZPN.png