fot. pierwsza pomoc

Harmonogram kursu pierwszej pomocy

Nawiązując do wcześniejszych informacji o kursach pierwszej pomocy, skierowanych do środowiska piłkarskiego, przedstawiamy harmonogram szkoleń.


Kursy odbędą się w 20 lokalizacjach, w trzech terminach.  Na kurs może zgłosić się przedstawiciel klubu (trener, kierownik, zawodnik) lub sędzia piłkarski. Uczestnictwo w kursie pierwszej pomocy jest nieodpłatne. Kurs nie upoważnia do pełnienia funkcji opieki medycznej w czasie meczu, ale być może nabyta wiedza przyda się i uratuje komuś życie. 

W pierwszej edycji zamierzamy przeszkolić 400 osób (po 20 osób w każdej lokalizacji). Szkolenia przeprowadzać będzie Państwowa Straż Pożarna. Zajęcia organizowane są w soboty o godz. 10.00 i powinny potrwać około 4 godzin. 

Jest to wspólny projekt Wojewody Pomorskiego, Wojewódzkiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Gorąco zachęcamy do udziału. Jak pisaliśmy wcześniej – zdobyta wiedza może uratować czyjeś zdrowie lub życie, nie tylko na boisku. Dlatego też liczymy na wysoką frekwencję. Można zgłaszać więcej niż jedną osobę z danego klubu, jednak w przypadku, gdy zainteresowanych podmiotów będzie więcej niż miejsc, będziemy musieli ograniczać udział uczestników do jednego z danego klubu piłkarskiego. Gdy zaś pozostaną wolne miejsca – w zajęciach uczestniczyć będą mogły wszystkie zgłoszone osoby.

Potwierdzenie przyjęcia na kurs otrzymacie Państwo mailowo.

Zgłoszenie należy przesłać na adres: pierwszapomoc@pomorski-zpn.pl

W treści maila należy napisać imię i nazwisko osoby, podmiot, który reprezentuje oraz wpisać datę i miejsce szkolenia, w którym chce się uczestniczyć.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia szkolenia.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy medycznej. 

harmonogram.png