fot. futsal_komunikat

Futsal: II liga, Puchar Polski, U-12

Za oknem już mocno jednocyfrowe temperatury. Rozgrywki na trawie dobiegają końca. To czas, by pomyśleć o przeniesieniu się na hale sportowe. Poniżej przekazujemy komunikaty w sprawie rozgrywek II ligi, Pucharu Polski i drużyn U-12.


​Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkie Kluby na zebranie organizacyjne w sprawie organizacji rozgrywek II Ligi Futsalu w województwie pomorskim. Spotkanie odbędzie się w dniu 6 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Pomorskiego ZPN ul. Uczniowska 22 w Gdańsku. Na chwilę obecną w rozgrywkach II ligi wystąpi 7 zespołów:

AZS UG II Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Korona Cedry Małe
Maj Projekt Gdańsk
Michael Lipusz
Supra Kwidzyn
We-Met Futsal Club

Wszystkich niezdecydowanych, którzy chcą spróbować swoich sił w II lidze futsalu zapraszamy na spotkanie organizacyjne.


Komisja Futsal i Piłki Plażowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkie zespoły zrzeszone i niezrzeszone żeńskie i męskie do rozgrywek Pucharu Polski w Futsalu. Jednodniowy turniej Pucharu Polski w Futsalu Kobiet odbędzie się w dniu 14 grudnia 2019 roku w Żukowie, natomiast turniej Pucharu Polski w Futsalu Mężczyzn odbędzie się prawdopodobnie 8 grudnia 2019 roku - lokalizacja do ustalenia. Szczegółowy harmonogram gier uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn. Koszt uczestnictwa w turnieju wynosi 100 zł. 

Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres elektroniczny futsal@pomorski-zpn.pl najpóźniej do dnia 1 grudnia 2019 roku z podaniem w treści maila nazwy drużyny.


​Komisja Futsalu i Piłki Plażowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza wszystkie chętne drużyny U-12 rocznik 2007 i młodsi do zgłaszania się do Pomorskiej Ligi Futsalu U-12. Zgłoszenia przyjmujemy mailem futsal@pomorski-zpn.pl  lub poprzez wiadomość na profilu Facebook Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. System rozgrywek zależny będzie od zgłoszonych drużyn. Naszym celem jest organizacja systemu ligowego, ale jesteśmy otwarci na inne rozwiązania. System gry postaramy się tak dopasować, aby koszty organizacyjne były minimalne. Zasady zgodne z zasadami gry w Futsal.

Wszystkie zainteresowane drużyny zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2019 roku o godzinie 19.00 w siedzibie Pomorskiego ZPN ul. Uczniowska 22 w Gdańsku.

Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących rozgrywek II PLF, PP w futsalu kobiet i mężczyzn oraz rozgrywek U-12 w futsalu udziela sekretarz Komisji Janusz Leyk (kom.600403710).