fot. Fundacja Piłkarstwa Polskiego

Fundacja Piłkarstwa Polskiego: III edycja Programu Wsparcia

W 2018 roku Fundacja Piłkarstwa Polskiego rozpoczęła Program Wsparcia dla byłych zawodników i działaczy piłkarskich, osób zasłużonych dla polskiej piłki. Program okazał się dużym sukcesem i został bardzo ciepło przyjęty przez piłkarskie środowisko dlatego w sezonie 2019/2020 Program został ponowiony. Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że decyzją Prezesa Zbigniewa Bońka zostanie przeprowadzona trzecia już edycja Programu Wsparcia, w sezonie 2020/2021.


W ramach III edycji Programu Wsparcia beneficjenci znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej kierowani będą na dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne do Ciechocinka. Turnusy rehabilitacyjne przydzielone w ramach III edycji Programu rozpoczną się z dniem 27.09.2020 r. a zakończą w kwietniu 2021 roku. Podobnie jak w poprzednich edycjach Programu, Fundacja zapewni beneficjentom świetne warunki pobytu i szeroki pakiet zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych. Wszelkie informacje na temat tego programu, zasad naboru, oraz potrzebne do aplikowania do niego dokumenty znajdziecie Państwo na stronie internetowej Fundacji pod adresem www.fundacjapilkarstwapolskiego.pl w zakładce program Wsparcia.

Wnioski o udzielenie wsparcia można kierować do dnia 05 września 2020 roku na adres Polskiego Związku Piłki Nożnej z dopiskiem „Fundacja Piłkarstwa Polskiego – Program Wsparcia” lub elektronicznie na adres email: programwsparcia@fundacjapilkarstwapolskiego.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 732-122-222

Trzecia edycja Programu Wsparcia prowadzona jest w wyjątkowych okolicznościach trwającej obecnie pandemii. Bardzo prosimy mieć na uwadze, że ostatecznym warunkiem skorzystania z turnusu rehabilitacyjnego będzie negatywny wynik testu na COVID-19. Testy będą wykonywane bezpośrednio w ośrodku w Ciechocinku, tuż przed przyjęciem na turnus. Osoby z wynikiem pozytywnym nie będą mogły rozpocząć turnusu. Koszt testu przeprowadzonego w ośrodku pokrywa PZPN, chyba że beneficjent przeprowadzi taki test na własną rękę, ale nie wcześniej niż na 5 dni przed przyjazdem. 

 

Z poważaniem
Zarząd Fundacji Piłkarstwa Polskiego