fot. laczynaspilka.pl - reprezentacja Polski

Bilety na mecze towarzyskie z Rosją (1.06) i Islandią (8.06)

Reprezentacja Polski w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy rozegra dwa spotkania towarzyskie. Rywalami będą Rosja i Islandia. Informujemy o możliwości zamówienia za naszym pośrednictwem biletów na oba spotkania.


Decyzją Komitetu Wykonawczego UEFA, najbliższe mecze reprezentacji narodowych, w tym reprezentacji Polski, mogą odbyć się przy udziale kibiców w liczbie odpowiadającej maksymalnie 25% pojemności stadionu. Organizacja meczu odbywa się zgodnie z obowiązującymi krajowymi/lokalnymi obostrzeniami.

W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, działacz, trener) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonych poniżej formularzach na wskazany adres mailowy. 


POLSKA - ROSJA 1 czerwca 2021 r., godz. 20:45, Wrocław

ceny biletów:
I – kategoria - 120,00 zł
II – kategoria - 90,00 zł
III – kategoria - 70,00 zł
Formularz: PDF | DOC
termin wysłania zgłoszenia: 16 maja 2021, godz. 23:59
e-mail: rosja@pomorski-zpn.pl
sprzedaż otwarta: 20 maja
harmonogram sprzedaży biletów: kliknij tutaj


POLSKA - ISLANDIA 8 czerwca 2021 r., godz. 18:00, Poznań

ceny biletów:
I – kategoria - 120,00 zł
II – kategoria - 90,00 zł
III – kategoria - 70,00 zł
Formularz: PDF | DOC
termin wysłania zgłoszenia: 19 maja 2021, godz. 23:59
e-mail: islandia@pomorski-zpn.pl
sprzedaż otwarta: 25 maja
harmonogram sprzedaży biletów: kliknij tutaj


UWAGA!

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu. Po nadesłaniu zgłoszenia poinformujemy o decyzji ich przynznania podając jednocześnie termin zapłaty oraz numer konta. 

  • decyduje kolejność zgłoszeń;
  • Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, dla osób niepełnosprawnych i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem;
  • w przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie) należy przesłać potwierdzenie wpłaty za bilety - nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128
  • w tytule przelewu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz Polska - Rosja lub Polska - Islandia. 

Polska_maj_czerw_21.jpg

Polska - Anglia.jpg