fot. Łączy Nas Piłka

Bilety na mecze towarzyskie z Finlandią i Ukrainą

Mistrzostwa Europy tuż tuż. W ramach przygotowań do turnieju Polacy zagrają cztery spotkania towarzyskie. Pierwsze dwa odbędą się w marcu. Informujemy o możliwości zamówienia za naszym pośrednictwem biletów na oba spotkania.


Przed kadrowiczami Jerzego Brzęczka w sumie cztery gry kontrolne. Rywalami będą kolejno Finlandia, Ukraina, Rosja i Islandia. Już dziś można aplikować o bilety na pierwsze dwa spotkania. Na kolejne dwa mecze zamieścimy osobny komunikat w późniejszym czasie.
Terminarz spotkań towarzyskich:
Polska - Finlandia, 27 marca, piątek, godz. 20:45, Wrocław
Polska - Ukraina, 31 marca, wtorek, godz. 20:45, Chorzów
Polska - Rosja, 2 czerwca, wtorek, godz. 20:45, Warszawa
Polska - Islandia, 9 czerwca, wtorek, godz. 18:00, Poznań


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, działacz, trener) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonych u dołu strony formularzach pod adres w zależności od rywala finlandia@pomorski-zpn.pl lub ukraina@pomorski-zpn.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia:
- FINLANDIA: 12 lutego (środa), do godziny 12:00,
- UKRAINA: 19 lutego (środa), do godziny 12:00.
Następnie prześlemy wiadomość z decyzją przyznania biletów podając jednocześnie numer konta i termin zapłaty za bilety. Sprzedaż otwarta na mecz z Finlandią rusza 18 lutego, natomiast na mecz z Ukrainą 25 lutego. Po tych terminach nie będzie możliwości zamawiania biletów za naszym pośrednictwem.

UWAGA!

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, dla osób niepełnosprawnych i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.
  • W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie) należy przesłać potwierdzenie wpłaty za bilety - nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128.
  • W tytule przelewu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz Polska - Finlandia lub Polska - Ukraina.

Ceny biletów:
I – kategoria - 120,00 zł
II – kategoria - 90,00 zł
III – kategoria - 70,00 zł

Mecz Polska - Finlandia, Wrocław, 27.03.2020 r. prawidłowo wypełniony FORMULARZ PDF lub DOC należy wysłać na adres finlandia@pomorski-zpn.pl

Harmonogram sprzedaży biletów

Mecz Polska - Ukraina, Chorzów, 31.03.2020 r. prawidłowo wypełniony FORMULARZ PDF lub DOC należy wysłać na adres ukraina@pomorski-zpn.pl

Harmonogram sprzedaży biletów