fot. bilety

Bilety na mecze reprezentacji Polski z Albanią i Anglią

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecze reprezentacji Polski, zaplanowane na wrzesień.


1.      Mecz eliminacyjny Polska - Albania, 2.09.2021, godz. 20:45, Stadion PGE Narodowy
2.      Mecz eliminacyjny Polska - Anglia, 8.09.2021,  godz. 20:45, Stadion PGE Narodowy

W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres pomorski@zpn.pl . W tytule maila należy wpisać BILETY ALBANIA lub BILETY ANGLIA

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 5 sierpnia, godz. 15.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności natychmiastowego dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu.  

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: ALBANIA lub ANGLIA oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz z Albanią rusza 12 sierpnia, a na mecz z Anglią 25 sierpnia 2021.Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kategoria: 160 zł
- II kategoria: 120 zł
- III kategoria: 90 zł

Prawidłowo wypełniony FORMULARZ należy wysłać na adres pomorski@zpn.pl

FORMULARZ_ALBANIA
FORMULARZ_ANGLIA