fot. laczynaspilka.pl

Bilety na mecz Walia - Polska [25.09.2022 r. w Cardiff]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski. Rywalem będzie Walia. Spotkanie odbędzie się 25 września 2022 roku na stadionie Cardiff City Stadium.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety
Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres walia@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 1 sierpnia, godz. 23.59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 2 sierpnia, godz. 23:59.

  • W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Walia - Polska oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz rusza 4 sierpnia. Od 4 sierpnia nie będzie już możliwości kupna biletów za pomocą Pomorskiego ZPN. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Cena biletów: 200 zł - sektor gości

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres walia@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 1 sierpnia, godz. 23:59 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 2 sierpnia, godz. 23:59 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 4 sierpnia - początek sprzedaży otwartej