fot. Polska - Węgry / www.laczynaspilka.pl

Bilety na mecz Polska - Węgry [15.11.2021, PGE Narodowy]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski, która 15 listopada zmierzy się z Węgrami. Jest to ostatni mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w Katarze 2022.


W listopadzie Polacy rozegrają dwa spotkania:
12.11, piątek, godz. 20:45, Andora - Polska
15.11, poniedziałek, godz. 20:45, Polska - Węgry, PGE Narodowy w Warszawie

Po dwóch październikowych, zwycięskich spotkaniach nasza reprezentacja zbliżyła się do udziału w barażach o awans na Mistrzostwa Świata 2022. Aktualnie Polska zajmuje drugie miejsce tracąc do Anglii trzy punkty i mając przewagę dwóch punktów nad Albanią. 


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres wegry@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 19 października, godz. 8.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności natychmiastowego dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 21 października, godz. 8.00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: WĘGRY oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz z Węgrami rusza 27 października. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kategoria: 200 zł
- II kategoria: 160 zł
- III kategoria: 100 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres pomorski@zpn.pl

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY