fot. Stadion Śląski - Łączy Nas Piłka

Bilety na mecz Polska - Szwecja/Czechy [29.03.2022, Stadion Śląski w Chorzowie]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski. Rywalem będzie Szwecja lub Czechy. Stawką będzie albo awans na mundial w Katarze, albo zwycięstwo w meczu towarzyskim.


29 marca 2022 roku reprezentacja Polski rozegra mecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Biało-czerwoni zmierzą się ze Szwecją lub Czechami. Wszystko zależy od tego, kto awansuje do finału baraży o udział w mistrzostwach świata w Katarze. 

Spotkanie pierwszej rundy baraży o awans do mistrzostw świata 2022, w którym Polska zagra z Rosją, odbędzie się 24 marca o godzinie 18:00 (czasu polskiego) na Łużnikach w Moskwie. Jeśli biało-czerwoni poradzą sobie z tym rywalem, to w decydującym meczu o awans na mundial zmierzą się ze Szwecją lub Czechami. To spotkanie zostanie rozegrane 29 marca na Stadionie Śląskim. Jeśli natomiast Polacy nie pokonają Rosji, zmierzą się w Chorzowie w meczu towarzyskim z przegranym barażu Szwecja – Czechy.

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji i wzięcie pod uwagę, iż w chwili zakupu nie będzie znany przeciwnik i stawka meczu. 


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres bilety@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 14 lutego, godz. 8.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności natychmiastowego dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 21 lutego, godz. 8.00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Szwecja/Czechy oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz ze Szwecją lub Czechami rusza 10 marca. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kategoria: 240 zł
- II kategoria: 180 zł
- III kategoria: 120 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres pomorski@zpn.pl

Harmonogram sprzedaży

WAŻNE
Mecze odbędą się z uwzględnieniem aktualnych wymagań sanitarnych i związanych z tym ograniczeń dot. liczby kibiców na stadionach. Może być wymagana konieczność okazania potwierdzenia pełnego zaszczepienia przy wejściu na stadion.