fot. Polska - San Marino.jpg

Bilety na mecz Polska - San Marino [9.10.2021, PGE Narodowy]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski, która 9 października zmierzy się z San Marino. Jest to mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w Katarze 2022.


W październikowej sesji meczowej podopieczni Paulo Sousy zagrają dwa mecze. 
1. Polska - San Marino / 9.10, godz. 20:45, PGE Narodowy, Warszawa
2. Albania - Polska / 12.10, godz. 20:45

Komplet publiczności na meczu z Anglią poprowadził biało-czerwonych do remisu, który w drugiej minucie doliczonego czasu gry dał Damian Szymański. W teorii mecz z San Marino wydaje się gwarantem bramkowym, ale przed meczem jeszcze nikomu trzech punktów nie dopisano, toteż zapraszamy do kibicowania biało-czerwonym. W pierwszym spotkaniu w Serravalle Polska wygrała z San Marino 7:1 (3 Buksa, 2 Lewandowski, Linetty, Świderski). 


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres sanmarino@pomorski-zpn.pl 

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 13 września, godz. 8.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności natychmiastowego dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 15 września, godz. 8.00

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: SAN MARINO oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz z San Marino rusza 17 września. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kategoria: 160 zł
- II kategoria: 120 zł
- III kategoria: 90 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres pomorski@zpn.pl