fot. laczynaspilka.pl

Bilety na mecz Polska - Holandia [22.09.2022 r. w Warszawie]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski. Rywalem będzie Holandia. Spotkanie odbędzie się 22 września 2022 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie o godzinie 20:45.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

- Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety
- Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres holandia@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 sierpnia, godz. 23.59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 21 sierpnia, godz. 23:59.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Polska - Holandia oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz rusza 1 września. Od 1 września nie będzie już możliwości kupna biletów za pomocą Pomorskiego ZPN. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kat. - 240 zł
- II kat. - 180 zł
- III kat. - 120 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres holandia@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 16 sierpnia, godz. 23:59 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 21 sierpnia, godz. 23:59 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 1 września - początek sprzedaży otwartej