fot. Łączy Nas Piłka

Bilety na mecz Polska - Estonia [PGE Narodowy, Warszawa, 21.03.2024 r. godz. 20:45]

21 marca 2024 roku, w czwartek, o godz. 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski rozegra półfinałowy mecz barażowy o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy z Estonią. Informujemy o możliwości zakupu biletów na to spotkanie.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety;
Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres estonia@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 1 lutego (czwartek) godz. 23:59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 8 lutego (czwartek), godz. 12:00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Polska - Estonia oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż InPost Fresh, dostępna dla użytkowników aplikacji InPost Fresh, rozpocznie się 27 lutego we wtorek o godzinie 10:00. Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców rozpocznie się 1 marca (piątek). Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kat. - 240 zł - kolor czerwony
- II kat. - 180 zł - kolor żółty
- III kat. - 120 zł - kolor niebieski

PGE Narodowy stadion

 

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres estonia@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 1 lutego, czwartek, godz. 23:59 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 8 lutego, czwartek, godz. 12:00 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 27 lutego, wtorek, godz. 10:00 - sprzedaż biletów dla użytkowników aplikacji InPost Fresh
- 1 marca, piątek, - początek sprzedaży otwartej

Harmonogram sprzedaży biletów dostępny jest TUTAJ.

Jedna drużyna