fot. Polska - Czechy

Bilety na mecz Polska - Czechy [PGE Narodowy, Warszawa, 17.11.2023 r.]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski. Rywalem będą Czechy. Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2023 roku w piątek na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety;
Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres czechy@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 września (piątek), godz. 12.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 2 października (poniedziałek), godz. 12:00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Polska - Czechy oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców rozpocznie się 6 października (piątek). Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kat. - 240 zł
- II kat. - 180 zł
- III kat. - 120 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres czechy@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 29 września, piątek, godz. 12:00 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 2 października, poniedziałek, godz. 12:00 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 6 października, piątek - początek sprzedaży otwartej