fot. Łączy Nas Piłka

Bilety na mecz Polska - Chile [16.11.2022 r. w Warszawie]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski. Rywalem będzie Chile. Spotkanie odbędzie się 16 listopada 2022 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety
Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres chile@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 października, godz. 23.59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 17 października, godz. 8:00. 

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Polska - Chile oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz rusza 27 października. Od 27 października nie będzie już możliwości kupna biletów za pomocą Pomorskiego ZPN. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kat. - 240 zł
- II kat. - 180 zł
- III kat. - 120 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres chile@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 12 października, godz. 23:59 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 17 października, godz. 8:00 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 27 października - początek sprzedaży otwartej