fot. Polska

Bilety na mecz Polska - Belgia [14.06.2022 r. w Warszawie]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski. Rywalem będzie Belgia. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2022 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie o godzinie 20:45.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres belgia@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 maja, godz. 23.59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 17 maja, godz. 23:59.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Polska - Belgia oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz rusza 25 maja. Od 25 maja nie będzie już możliwości kupna biletów za pomocą Pomorskiego ZPN. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów: 

  • I kategoria - 240 zł
  • II kategoria - 180 zł
  • III kategoria - 120 zł 

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres belgia@pomorski-zpn.pl

SZCZEPIENIA
Od 1 marca 2022 roku zniesiono większość obostrzeń. Niepotrzebny jest certyfikat szczepień podczas meczu.

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Polska - Belgia