fot. Puchar Polski.jpg

Bilety na finał Totolotek Pucharu Polski: Cracovia - Lechia

Pragniemy poinformować o możliwości zamówienia za naszym pośrednictwem biletów na spotkanie finału Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Cracovią i Lechią Gdańsk. Pojedynek odbędzie się w Lublinie 24 lipca o godzinie 20:00.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, działacz, trener) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonych u dołu strony formularzach pod adres pomorski@zpn.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 14 lipca 2020 roku (wtorek) do godziny 23:59. Następnie dnia 15 lipca prześlemy wiadomość z decyzją przyznania biletów i z informacją o wpłacie za bilety.

UWAGA!

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

  • Decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Pomorski ZPN nie dysponuje biletami dla osób niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim i nie dysponuje biletami II kategorii.
  • W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia (otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie) należy przesłać potwierdzenie wpłaty za bilety - nr konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128.
  • W tytule przelewu należy wpisać swoje imię, nazwisko oraz Cracovia - Lechia

Ceny biletów:
I – kategoria - 40,00 zł

Mecz Cracovia - Lechia, Arena Lublin, 24 lipca 2020 r, godz. 20:00; prawidłowo wypełniony FORMULARZ ​PDF lub ​DOC należy wysłać na adres pomorski@zpn.pl

​Harmonogram sprzedaży biletów