fot. Puchar Polski

Bilety na finał Pucharu Polski - Lech Poznań vs Raków Częstochowa

Po dwóch latach przerwy finał Fortuna Pucharu Polski ponownie odbędzie się na PGE Narodowym. Decydujące spotkanie rozgrywek, pomiędzy Lechem Poznań a Rakowem Częstochowa, zostanie rozegrane w Warszawie 2 maja o godzinie 16:00. Poniżej informacja o możliwości zakupu biletów za pośrednictwem Pomorskiego ZPN.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres puchar@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 10 kwietnia, godz. 23.59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności natychmiastowego dokonania przelewu i niezwłocznego przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 11 kwietnia, godz. 13.00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Lech-Raków oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprzedaż otwarta na mecz rusza 12 kwietnia. Od 12 kwietnia nie będzie już możliwości kupna biletów za pomocą Pomorskiego ZPN. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kategoria: 80 zł
- II kategoria: 60 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres puchar@pomorski-zpn.pl

Harmonogram sprzedaży