fot. cyfrasport

Bilety na finał Fortuna Pucharu Polski Pogoń Szczecin - Wisła Kraków [PGE Narodowy, Warszawa, 02.05.2024 r. godz. 16:00]

2 maja 2024 roku, w czwartek o godzinie 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany finał Fortuna Pucharu Polski. Pogoń Szczecin zagra z Wisłą Kraków. Informujemy o możliwości zakupu biletów na to spotkanie.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

- Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 4 bilety;
- Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres puchar@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 8 kwietnia (poniedziałek) do godziny 8:00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 9 kwietnia (wtorek) do godziny 10:00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Puchar Polski oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie będzie prowadzona przedsprzedaż InPost Fresh. Otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich kibiców rozpocznie się 11 kwietnia 2024 r. W momencie otwartej sprzedaży nie ma możliwości zakupu biletów przez Pomorski ZPN. Pomorski ZPN nie dysponuje biletami rodzinnymi, biletami dla osób z niepełnosprawnością i dla osób ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem.

Ceny biletów:
- I kat. - 120 zł 
- II kat. - 80 zł  

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres puchar@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 8 kwietnia, poniedziałek, godz. 8:00 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 9 kwietnia, wtorek, godz. 10:00 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 11 kwietnia, czwartek - początek sprzedaży otwartej 

PP 2 maja 2024.png