fot. Puchar Polski

Bilety na finał Fortuna Pucharu Polski: Legia vs Raków [PGE Narodowy, Warszawa, 2.05.2023 r. godz. 16:00]

Informujemy o możliwości zakupu biletów na finał Fortuna Pucharu Polskim pomiędzy Legią Warszawa i Rakowem Częstochowa, który odbędzie się 2 maja 2023 r. o godzinie 16:00 w Warszawie na stadionie PGE Narodowy.


W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku.

- Klub zrzeszony w Pomorskim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 5 biletów;
- Osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) może aplikować na maksymalnie na 2 bilety.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym u dołu strony formularzu na adres puchar@pomorski-zpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12 kwietnia (środa), godz. 23.59. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila w domenie @pomorski-zpn.pl

Następnie prześlemy wiadomość potwierdzającą przyznanie biletów z informacją o konieczności dokonania przelewu i przesłania potwierdzenia przelewu. Na potwierdzenie przelewu będziemy czekać do 14 kwietnia (piątek), godz. 9:00.

W przypadku pozytywnego zweryfikowania zgłoszenia opłatę za bilety należy wnieść na numer konta: 40 1160 2202 0000 0000 5248 2128. W temacie przelewu proszę wpisać: Finał PP oraz imię i nazwisko zgłaszającego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Ceny biletów:
- I kat. - 120 zł
- II kat. - 80 zł

Prawidłowo wypełniony formularz DOC | PDF należy wysłać na adres puchar@pomorski-zpn.pl

HARMONOGRAM
- 12 kwietnia, godz. 23:59 - termin nadsyłania zgłoszeń
- 14 kwietnia, godz. 9:00 - termin wysyłania potwierdzenia przelewu
- 18 kwietnia - początek sprzedaży otwartej

PP_LEgia Raków.png