Amator Kiełpino z awansem w Pucharze Polski Futsalu

Amator Kiełpino, zdobywca Pucharu Polski w futsalu na szczeblu wojewódzkim, przebrnął przez pierwszą rundę Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Amator wygrał 7:5 z drużyną z Chełmży.

Za drużyną Amatora Kiełpino wyrównane i zacięte spotkanie. Wynik cały czas był na styku, a prowadzenie nie było większe niż różnica dwóch bramek. Nie brakowało nerwów i walki, która często kończyła się przekroczeniem przepisów. W meczu sędzia pokazał w sumie osiem żółtych kartek. O sukcesie podopiecznych trenera Mariusza Lamka zadecydowały ostatnie osiem minut. Do 32 minuty Amator przegrywał 4:5. Wówczas padł gol wyrównujący, który dodał skrzydeł drużynie z Kaszub. Kiełpinianie poszli za ciosem i strzelili kolejne dwie bramki.

Amator Kiełpino - JS POWER - POL CHEŁMŻA 7:5 (3:2)
1:0 - 1:54 Błażej Wróbel
1:1 - 4:37 Łukasz Dormowicz
2:1 - 6:47 Błażej Wróbel
3:1 - 7:57 Dawid Lamk
3:2 - 17:51 Bartosz Wiśniewski
3:3 - 20:57 Bartosz Wiśniewski
4:3 - 22:15 Bartosz Gojtkowski