fot. Akademia Grassroots

Akademia Grassroots 2019

Przypominamy, że 5 listopada odbędzie się Akademia Grassroots 2019.


Zapraszamy serdecznie nauczycieli WF, trenerów piłki nożnej oraz osoby interesujące się zagadnieniami związanymi z metodyką treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży na kursokonferencję pt. Akademia Grassroots 2019.

Konferencja metodyczna, organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej we współpracy z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, odbędzie się w dniu 5 listopada 2019 roku w godzinach 9.00-16.30 w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku-Oliwie (ul. Kazimierza Górskiego 1). Wykłady odbędą się w Sali Kongresowej (około godz. 9.00-13.00), a zajęcia praktyczne w Hali Widowiskowo-Sportowej (około godz. 13.00-16.30). Zarówno zajęcia praktyczne, jak i wykłady teoretyczne poprowadzą trenerzy PZPN oraz Mobilnej Akademii Młodych Orłów (MAMO). Tematyka zajęć teoretycznych to, m.in. nauczanie gry ze zrozumieniem (TGfU) i rozwój kreatywności u młodych piłkarzy.

879

Prosimy o parkowanie samochodów przy hali widowiskowej AWFiS. Wjazd od al. Grunwaldzkiej(zjazd jak do restauracji Big Apple).

 

We wszelkich sprawach związanych z konferencją prosimy kontaktować się z Karolem Wasielewski tel., 697 038 222 e-mail: k.wasielewski@pomorski-zpn.pl

Andrzej Szwarc
Wiceprezes ds. szkolenia
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej