7. kolejka: Klasa Okręgowa "no10.pl"

Klasa Okręgowa „no10.pl” – grupa 1

Wciąż nie może przełamać się Zenit Łęczyce, który w dorobku ma tylko 1 punkt. O krok od pierwszej porażki była Sopocka Akademia Piłkarska. Sopocianie w meczu z Orłem 1955 Trąbki Wielkie do remisu doprowadzili w czwartej minucie doliczonego czasu gry – do siatki trafił Oleksandr Yurchak. Obie te drużyny wciąż niepokonane. Kolejne dwa kluby bez porażki to Wietcisa Skarszewy i MKS Władysławowo. Wietcisa bez problemów pokonała 6:0 GLKS różyny, zaś „Władek” ograł Czarnych Pruszcz Gdański 6:0 - hat-triki Pawła Rasmusa i Dominika Klechy. Serię czterech porażek przerwały Orlęta Reda, które wygrały 4:1 z GTS Mokry Dwór. Dla pokonanych to szósta przegrana z rzędu. Na czele tabeli z kompletem punktów MKS Władysławowo. Na drugim końcu Zenit.

Zenit Łęczyce – GKS Kolbudy 0:3
47 0:1 Kacper Dubanowski
68’ 0:2 Łukasz Boroń
90+2’ Łukasz Boroń

Potok Pszczółki – Sporting Leźno 3:0
9’ 1:0 Michał Marchewka
51’ 2:0 Jakub Pawlak
67’ 3:0 Karol Czarodziej

Orzeł 1955 Trąbki Wielkie – SAP Sopot 2:2
30’ 1:0 Marcin Waniuga
39’ 1:1 Oleksandr Yurchak
69’ 2:1 Daniel Jaśniewski
90+4’ 2:2 Oleksandr Yurchak

Wietcisa Skarszewy – GLKS Różyny 6:0
16’ 1:0 Jakub Olszynka
21’ 2:0 Dawid Neścior
26’ 3:0 Michał Tusk
31’ 4:0 Piotr Dejniak
61’ 5:0 Kacper Koss (sam.)
90’ 6:0 Kryspin Karnat

MKS Władysławowo – Czarni Pruszcz Gdański 6:1
17’ 1:0 Paweł Rasmus
39’ 2:0 Paweł Rasmus
45’ 3:0 Dominik Klecha
58’ 4:0 Dominik Klecha
61’ 5:0 Dominik Klecha
89’ 6:0 Paweł Rasmus
90+2’ Jakub Malinowski

Orkan Rumia – Sztorm Kosakowo 1:2
64’ 0:1 Karol Szumotalski
87’ 1:1 Jakub Krefft
90+1’ 1:2 Karol Szumotalski

Błyskawica Reda Rekowo – Bałtyk II Gdynia 5:2
9’ 0:1 Rafał Malanowski
18’ 1:1 Dawid Łaga
19’ 1:2 Mikołaj Kośnik
40’ 2:2 Radosław Regliński (sam.)
47’ 3:2 Maciej Leske
53’ 4:2 Dawid Łaga
70’ 5:2 Robert Dettlaff

Orlęta Reda - GTS Mokry Dwór 4:1
12’ 1:0 Krzysztof Idzi
20’ 1:1 Michał Grześkowiak
22’ 2:1 Jarosław Gołdyn
46’ 3:1 Wojciech Szreder
87’ 4:1 Jarosław Gołdyn

ko

Klasa Okręgowa „no10.pl” – grupa 2

Szóste zwycięstwo z rzędu odnotował Sokół Zblewo, który wygrał z Żuławami 2:0. Obie bramki strzelił niezawodny Damian Kugiel. Mady Ostaszewo doczekały się pierwszej porażki. Lepsi okazali się zawodnicy Wisły Tczew. Rezerwy Powiśla Dzierzgoń po dwóch porażkach odnieśli zwycięstwo różnicą czterech bramek. Kolejne wysokie zwycięstwo rezerw Chojniczanki, tym razem 9:1 z zespołem Stara Drewnica Czarni Przemysław. Po siedmiu kolejkach chojniczanie mają strzelonych 37 goli.

Powiśle II Dzierzgoń – Keramzyt Szprudowo 6:2
3’ 1:0 Szymon Waga
32’ 2:0 Szymon Waga
52’ 2:1 Krystian Jurczyk
62’ 3:1 Maciej Saczuk
66’ 4:1 Dominik Domagała
71’ 5:1 Michał Tomczyk
77’ 5:2 Krystian Jurczyk
87’ 6:2 Bartosz Mróz

Meteor Pinczyn – Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:2
6’ 0:1 Kamil Roll
61’ 0:2 Łukasz Kaszubowski

Spójnia Sadlinki – Victoria Kaliska 1:1
5’ 1:0 Dawid Torłop
30’ 1:1 Piotr Drzewicki

Sokół Zblewo – Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0
12’ 1:0 Damian Kugiel
64’ 2:0 Damian Kuguel

Wisła Tczew – Mady Ostaszewo 2:1
42’ 0:1 Kamil Jabłoński
47’ 1:1 Mateusz Szwindowski
70’ 2:1 Karol Ćwikliński

Relax Ryjewo – Pomezania Malbork 1:2
39’ 0:1 Marlon Orlando Escobar
48’ 1:1 Paweł Zamerski
75’ 1:2 Rafał Galeniewski

Tęcza Brusy – Orzeł Subkowy 0:4
42’ 0:1 Dawid Smoliński
59’ 0:2 Dawid Smoliński
88’ 0:3 Mariusz Wroński
90+2’ 0:4 Patryk Orzechowski

Stara Drewnica Czarni Przemysław – Chojniczanka II Chojnice 1:9
19’ 0:1 Oskar Frygier
22’ 0:2 Oskar Frygier
37’ 0:3 Janusz Surdykowski
39’ 1:3 Sławomir Mallek
49’ 1:4 Janusz Surdykowski
54’ 1:5 Przemysław Złoty (sam.)
62’ 1:6 Oskar Frygier
74’ 1:7 Michał Kalitta
82’ 1:8 Stanisław Wędzelewski
89’ 1:9 Stanisław Wędzelewski

.m,nnb

Slupsk: Klasa Okręgowa „no10.pl”

Echo Biesowice nie może przełamać serii porażek. W tej kolejce było blisko, ale prowadzenie 2:0 nie wystarczyło. Kaszubia Studzienice strzeliła najpierw kontaktowego gola tuż przed zejściem na kwadrans przerwy, a po zmianie stron dołożyła trzy kolejne gole i ostatecznie mecz się zakończył wynikiem 2:4 na rzecz zespołu ze Studzienic. Dla zespołu Echo Biesowice to szósta porażka z rzędu. Wygrali tylko na inaugurację sezonu.

Sporych kłopotów liderowi sprawił GTS Czarna Dąbrówka. W meczu z Sokołem Wyczechy najpierw GTS prowadził 1:0, później mimo wyniku 1:3 doprowadził do remisu 3:3. Na kwadrans przed końcem dwa gole Sokoła przesądziły o ich zwycięstwie. GTS na razie z jednym zwycięstwem znajduje się na przed ostatniej pozycji. Sokół notuje szóste zwycięstwo z rzędu i tym samym pozycja lidera obroniona.

Tempo Sokołowi utrzymują nadal Anioły Garczegorze. Szóste zwycięstwo odnotowali pokonując MKS Debrzno. Mecz się zakończył wynikiem 6:0, a pięć bramek Anioły strzeliły w drugiej połowie.

Piast U-57 Człuchów – Karol Pęplino 1:1
34’ 1:0 Sebastian Kluk
59’ 1:1 Piotr Górniewicz

Sparta Sycewice – Jantaria Pobłocie 1:0
44’ 1:0 Rafał Bobrowski

Chrobry Charbrowo – Barton Barcino 4:0
32’ 1:0 Szymon Pawlik
58’ 2:0 Sebastian Wiśniewski
88’ 3:0 Sebastian Wiśniewski
90+1’ 4:0 Szymon Pawlik

Start Miastko – Bytovia II Bytów 1:1
21’ 0:1 Szymon Tochman
53’ 1:1 Krzysztof Bryndal

Echo Biesowice – Kaszubia Studzienice 2:4
16’ 1:0 Sebastian Marszałek
33’ 2:0 Kamil Zeszutek
44’ 2:1 Arkadiusz Gut
56’ 2:2 Arkadiusz Gut
67’ 2:3 Damian Jakubek
70’ 2:4 Rafał Soldatke

GTS Czarna Dąbrówka – Sokół Wyczechy 3:5
4’ 1:0 Piotr Duszkiewicz
25’ 1:1 Łukasz Kościan
41’ 1:2 Ariel Sobczak
46’ 1:3 Ariel Sobczak
53’ 2:3 Michał Biernat
64’ 3:3 Mateusz Ostrowski
74’ 3:4 Karol Dołgowski
75’ 3:5 Łukasz Kościan

Myśliwiec Tuchomie – Zawisza Borzytuchom 4:1
26’ 1:0 Samuel Wirkus
51’ 1:1 Mateusz Zblewski
74’ 2:1 Wojciech Wałdoch
83’ 3:1 Volodymyr Kaydrovych
89’ 4:1 Samuel Wirkus

Anioły Garczegorze – MKS Debrzno 6:0
32’ 1:0 Kamil Setny
49’ 2:0 Damian Formela
56’ 3:0 Mateusz Słumiński
65’ 4:0 Damian Formela
70’ 5:0 Mateusz Słumiński
84’ 6:0 Damian Formela