fot. Jedna drużyna

Komisje Pomorskiego ZPN

Komisja Rewizyjna

Przewidniczący: Andrzej Nisiewicz
Wiceprzewodniczący: 
Sekretarz:
Członkowie: Adam Drozd, Leszek Różycki, Rafał Kondysiak, Marek Gałczyński

Regulamin


Komisja Finansowa

Przewodnicząca: Agnieszka Matuszewska
Wiceprzewodniczący: Stanisław Jankowski
Sekretarz: Jarosław Kruszyński

Regulamin


Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego

Krzysztof Malinowski


Komisja ds. Rozgrywek

Przewodniczący: Robert Rybakowski
Wiceprzewodniczący: Janusz Leyk
Sekretarz: Grzegorz Mółka
Członkowie: Dariusz Bohonos, Filip Kaliszewski

Regulamin || Komunikaty


Piłkarski Sąd Polubowny

Przewodnicząca: Sylwia Grzybowska
Wiceprzewodniczący: Bartosz Sambożuk
Sekretarz: Jakub Nowak
Członkowie: Małgorzata Dubyna-Kokoszczyńska, Marcin Derlacz, Marcin Jadwiszczonek, Michał Grochowiecki

Regulamin Piłkarskiego Sądu Polubownego
Regulamin Kosztów Piłkarskiego Sądu Polubownego 


Komisja ds. Licencji Klubowych

Przewodniczący: Józef Dąbrowski
Wiceprzewodniczący:
Sekretarz: Maciej Tomaszewski
Członkowie: Jerzy Wnuk Lipiński, Wojciech Krasucki

Regulamin || Komunikaty || Dokumenty do pobrania


Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych

Przewodniczący: Błażej Jenek
Wiceprzewodniczący: Paweł Raczak
Sekretarz: Łukasz Karski
Członek: Mateusz Kotecki

Regulamin || Komunikaty


Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich

Przewodniczący: Gerard Sobecki
Wiceprzewodniczący: Błażej Jenek
Sekretarz: Dawid Kręcki
Członkowie: Henryk Jaskólski, Henryk Nowacki, Adam Wysocki, Andrzej Szaj, Rafał Hołubowski, Dariusz Wątróbski, Adam Sobiecki

Regulamin


Komisja Dyscyplinarna

Przewodniczący: Michał Sambożuk
Wiceprzewodniczący: Andrzej Toczyński
Sekretarz: Mateusz Wiech
Członkowie: Bogusław Szumichora, Dariusz Wątróbski, Grzegorz Łangowski, Waldemar Krajewski

Regulamin || Komunikaty


Komisja ds. Licencji Sędziowskich

Przewodniczący: Maciej Wierzbowski
Wiceprzewodniczący: Anna Moritz
Sekretarz: Filip Kaliszewski
Członkowie: Tomasz Góreczny, Dariusz Bohonos


Komisja ds. Szkolenia 

Przewodniczący: Andrzej Szwarc
Wiceprzewodniczący: Marek Jankowski
Sekretarz: Jakub Frydrych
Członkowie: Ireneusz Stencel, Bogdan Kazojć, Grzegorz Obiała, Jerzy Smuczyński, Sebastian Czajka

Regulamin


Komisja ds. Piłkarstwa Młodzieżowego

Przewodniczący: Tomasz Zaborowski
Wiceprzewodniczący: Henryk Pawłowski
Sekretarz: Wojciech Krasucki
Członkowie: Franciszek Kaszubowski, Karol Złonkiewicz, Paweł Wypij, Tomasz Kempa, Ryszard Hendryk, Andrzej Staszewski, Andrzej Grabowski, Rafał Zabrocki

Regulamin


Komisja ds. Piłkarstwa Kobiecego

Przewodnicząca: Małgorzata Mierzejewska
Wiceprzewodniczący: Rafał Bielawa
Sekretarz: Anna Masztalerz
Członkowie: Milena Lachowicz, Dawid Głodek, Arkadiusz Janor, Katarzyna Wierzbowska

Regulamin


Rada Trenerów

Przewodniczący: Wojciech Łazarek
Wiceprzewodniczący: Bogusław Kaczmarek
Sekretarz: Mieczysław Gierszewski
Członkowie: Adam Adamus, Jerzy Jastrzębowski, Józef Gładysz, Marian Geszke, Michał Globisz, Wojciech Przybylski

Regulamin


Komisja ds. Licencji Trenerskich

Przewodniczący: Andrzej Szwarc
Wiceprzewodniczący: Łukasz Radzimiński
Sekretarz: Karol Wasielewski
Członkowie: Tomasz Borkowski, Tomasz Kafarski, Paweł Wypij


Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej

Przewodniczący: Bogdan Duraj
Wiceprzewodniczący: Janusz Leyk
Sekretarz: Grzegorz Mierzejewski
Członkowie: Henryk Jaskólski, Bogusław Saganowski, Dariusz Bilicki, Henryk Kuczma


Związkowa Komisja Odwoławcza

Przewodniczący: Mariusz Tkaczyk
Wiceprzewodniczący: Wojciech Glanc
Sekretarz: Stanisław Rajewicz
Członkowie: Janusz Zygmuntowicz, Jarosław Klauzo, Zbigniew Wiśniewski

Regulamin || Komunikaty


Komisja ds. Odznaczeń

Przewodniczący: Anna Moritz
Wiceprzewodniczący: Rafał Szlas
Sekretarz: Mateusz Wiech
Członkowie: Paweł Kryszałowicz, Dariusz Bohonos, Ksawery Grubba-Schroeder

Regulamin 


Zarząd Kolegium Sędziów

Przewodniczący: Tomasz Góreczny
Wiceprzewodnicząca: Katarzyna Wierzbowska
Członkowie: Dariusz Bohonos, Dariusz Borucki, Łukasz Kowalik, Mariusz Podjacki, Grzegorz Rek, Dominik Sulikowski, Jarosław Boratyński, Adam Manuszewski


Komisja Grantowa

Przewodniczący: Marek Jankowski
Wiceprzewodniczący: Rafał Bielawa
Sekretarz: Maciej Tomaszewski
Członkowie: Marek Romanów, Janusz Czubek, Piotr Muziński

Regulamin || Wniosek o dofinansowanie


Klub Seniora

Przewodniczący: Marian Rozbicki
Wiceprzewodniczący: Wojciech Przybylski, Gerard Sobecki
Sekretarz: Eugeniusz Bochan
Członkowie: Bogusław Szumichora, Ryszard Nowakowski, Adam Tarnecki

Regulamin || Ankieta Członka Klubu || Deklaracja Członkostwa