fot. Jedna drużyna
Komisje Pomorskiego ZPN
Komisja Rewizyjna
Przewidniczący: Andrzej Nisiewicz
Wiceprzewodniczący:
Sekretarz:
Członkowie: Adam Drozd, Leszek Różycki, Rafał Kondysiak, Marek Gałczyński
Komisja Finansowa
Przewodnicząca: Agnieszka Matuszewska
Wiceprzewodniczący: Stanisław Jankowski
Sekretarz: Jarosław Kruszyński
Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego
Krzysztof Malinowski
Rzecznik Etyki
Jan Ponulak
Komisja ds. Rozgrywek
Przewodniczący: Robert Rybakowski
Wiceprzewodniczący: Grzegorz Mółka
Członkowie: Dariusz Bohonos, Łukasz Kofluk, Ireneusz Rymarczyk
Piłkarski Sąd Polubowny
Przewodnicząca: Sylwia Grzybowska
Wiceprzewodniczący: Bartosz Sambożuk
Sekretarz: Jakub Nowak
Członkowie: Małgorzata Dubyna-Kokoszczyńska, Marcin Derlacz, Marcin Jadwiszczonek, Michał Grochowiecki
Regulamin Piłkarskiego Sądu Polubownego
Regulamin Kosztów Piłkarskiego Sądu Polubownego
Komisja ds. Licencji Klubowych
Przewodniczący: Józef Dąbrowski
Wiceprzewodniczący:
Sekretarz: Maciej Tomaszewski
Członkowie: Wojciech Krasucki, Sylwester Maszota
Regulamin || Komunikaty || Dokumenty do pobrania
Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych
Przewodniczący: Błażej Jenek
Wiceprzewodniczący: Paweł Raczak
Sekretarz: Łukasz Karski
Członek: Mateusz Kotecki
Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich
Przewodniczący: Gerard Sobecki
Wiceprzewodniczący: Jacek Grzybek
Sekretarz: Dawid Kręcki
Członkowie: Henryk Jaskólski, Adam Wysocki, Andrzej Szaj, Rafał Hołubowski, Dariusz Wątróbski, Adam Sobiecki, Błażej Jenek, Michał Skokowski
Komisja Dyscyplinarna
Przewodniczący: Michał Sambożuk
Wiceprzewodniczący: Andrzej Toczyński
Sekretarz: Mateusz Wiech
Członkowie: Dariusz Wątróbski, Grzegorz Łangowski, Waldemar Krajewski, Mateusz Stramski
Komisja ds. Licencji Sędziowskich
Przewodniczący: Maciej Wierzbowski
Wiceprzewodniczący: Tomasz Góreczny
Sekretarz: Łukasz Kofluk
Członkowie: Dariusz Bohonos
Komisja ds. Szkolenia
Przewodniczący: Andrzej Szwarc
Wiceprzewodniczący: Marek Jankowski
Sekretarz: Jakub Frydrych
Członkowie: Ireneusz Stencel, Bogdan Kazojć, Grzegorz Obiała, Jerzy Smuczyński, Sebastian Czajka
Komisja ds. Piłkarstwa Młodzieżowego
Przewodniczący: Karol Wasielewski
Wiceprzewodniczący: Tomasz Zaborowski, Henryk Pawłowski
Członkowie: Franciszek Kaszubowski, Karol Złonkiewicz, Paweł Wypij, Tomasz Kempa, Tomasz Romanow, Andrzej Staszewski, Andrzej Grabowski, Rafał Zabrocki, Łukasz Godlewski, Marek Hebel, Wojciech Krasucki, Jarosław Pietrzykowski, Adam Sobieraj, Waldemar Szpręglewski.
Komisja ds. Piłkarstwa Kobiecego
Przewodnicząca: Małgorzata Mierzejewska
Wiceprzewodniczący: Rafał Bielawa
Sekretarz: Anna Masztalerz
Członkowie: Milena Lachowicz, Dawid Głodek, Arkadiusz Janor, Katarzyna Wierzbowska, Magda Kołacz
Rada Trenerów
Przewodniczący:
Wiceprzewodniczący: Bogusław Kaczmarek
Sekretarz: Mieczysław Gierszewski
Członkowie: Adam Adamus, Jerzy Jastrzębowski, Józef Gładysz, Marian Geszke, Michał Globisz
Komisja ds. Licencji Trenerskich
Przewodniczący: Andrzej Szwarc
Wiceprzewodniczący: Łukasz Radzimiński
Sekretarz: Karol Wasielewski
Członkowie: Tomasz Borkowski, Tomasz Kafarski, Paweł Wypij
Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej
Przewodniczący: Bogdan Duraj
Wiceprzewodniczący: Janusz Leyk
Sekretarz: Grzegorz Mierzejewski
Członkowie: Henryk Jaskólski, Bogusław Saganowski, Dariusz Bilicki, Henryk Kuczma, Jacek Drążek
Związkowa Komisja Odwoławcza
Przewodniczący: Mariusz Tkaczyk
Wiceprzewodniczący: Wojciech Glanc
Sekretarz: Stanisław Rajewicz
Członkowie: Janusz Zygmuntowicz, Jarosław Klauzo, Zbigniew Wiśniewski, Zbigniew Toporowski
Komisja ds. Odznaczeń
Przewodniczący: Anna Moritz
Wiceprzewodniczący: Rafał Szlas
Sekretarz: Mateusz Wiech
Członkowie: Paweł Kryszałowicz, Dariusz Bohonos, Ksawery Grubba-Schroeder
Zarząd Kolegium Sędziów
Przewodniczący: Tomasz Góreczny
Wiceprzewodnicząca: Katarzyna Wierzbowska
Sekretarz: Dariusz Bohonos
Członkowie: Dariusz Borucki, Łukasz Kowalik, Mariusz Podjacki, Grzegorz Rek, Dominik Sulikowski, Jarosław Boratyński, Adam Manuszewski
Komisja Grantowa
Przewodniczący: Marek Jankowski
Wiceprzewodniczący: Rafał Bielawa
Sekretarz: Maciej Tomaszewski
Członkowie: Marek Romanów, Janusz Czubek, Piotr Muziński, Dariusz Nawój
Klub Seniora
Przewodniczący: Marian Rozbicki
Wiceprzewodniczący: Aleksander Komassa, Gerard Sobecki
Sekretarz: Kazimierz Iwański
Członkowie: Antoni Licow, Zbigniew Wiśniewski, Janusz Zygmuntowicz.
Regulamin || Ankieta Członka Klubu || Deklaracja Członkostwa