Wstępne zakwalifikowanie uczniów do I - klasy GOSSM w Malborku
Komisja Egzaminacyjna powołana przez Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na podstawie przeprowadzonych testów sprawności ogólnej i specjalnej
Komisja Egzaminacyjna powołana przez Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na podstawie przeprowadzonych testów sprawności ogólnej i specjalnej na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku w dniach 12 i 19 maja 2015 r. dokonała wstępnego zakwalifikowania n/w uczniów do I- klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku w roku szkolnym 2015/2016
1. Blicharz Dawid -10 pkt . - bramkarz - Akademia Piłkarska Malbork
2. Borris Nikodem -16.5 pkt. - Sobieski Gniew
3. Citkowski Jakub -15.5 pkt. - Orzeł Subkowy
4. Czochór Jakub -16 pkt. - Gryf Tczew
5. Deniśiewicz Franciszek - 17.5 pkt. - Spójnia Sadlinki
6. Gdaniec Dawid -16.5pkt. - Centrum Pelplin
7. Górak Kacper -17.5pkt. - Powiśle Dzierzgoń
8. Izba Kacper - 18.5 pkt. - Wierzyca Pelplin
9. Jędrzyński Filip -11 pkt. - KP Starogard Gdański
10. Klohs Radosław -17.5 pkt. - Orzeł Subkowy
11. Krogulec Karol -18 pkt. - Orzeł Subkowy
12. Lenart Krystian - 15.5 pkt. - Powiśle Dzierzgoń
13. Lewandowski Samuel -16.5 pkt. - Orzeł Subkowy
14. Liżewski Grzegorz -17.5 pkt.- Gryf Tczew
15. Maluchnik Marcel -18 pkt.- Rodło Kwidzyń
16. Marendowski Michał -19.5 pkt. - Pomezania Malbork
17. Miazek Jan-15.5 pkt.- Pogoń Prabuty
18. Piepiórka Jakub - 15.5 pkt. - Gryf Tczew
19. Pohlid Mateusz -16 pkt. - Unia Susz od 30.06.2015 r. - Pogoń Prabuty
20. Słomski Maciej -15.5 pkt. - Centrum Pelplin
21. Sosna Dominik -17 pkt. - Powiśle Rakowiec Pawlice
22. Tułodziecki Michał -17 pkt. - Pomezania Malbork
23. Waśniewski Natan -19.5 pkt. - KP Starogard Gdański
24. Wezeł Teofil - 10 pkt - bramkarz- Cartusia Kartuzy
25. Ziarnik Kacper -16.5 pkt. - Pomezania Malbork
26. Zieliński Filip-15.5 pkt. - Wierzyca Pelplin
REZERWA
1. Golba Jakub - 15 pkt. - Powiśle Rakowiec Pawlice
2. Godula Mateusz - 13 pkt.- Wierzyca Pelplin
3. Sikorski Kamil - 13 pkt.- Wietcisa Skarszewy
4. Jagodziński Krystian - 12 pkt- Lisovia Lisewo
UWAGA !
Uczniowie zakwalifikowani do przyjęcia do I - klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku zobowiązani są dostarczyć do dnia 10 czerwca 2015 r. do sekretariatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Malborku, Plac Narutowicza 14:
- podanie o przyjęcie do Gimnazjum Sportowego,
- podanie o przyjęcie do internatu,
- kserokopii aktualnej karty zdrowia sportowca lub zaświadczenie lekarskie o zdolności do podjęcia nauki i szkolenia dwa zdjęcia,
oraz do dnia 30.06 2015 r. godz.12.00
- świadectwo ukończenia szkoły podstawowej,
- zaświadczenie o wyniku sprawdzianu po szkole podstawowej.
Jednocześnie nadmieniamy, że nie dostarczenie w/w dokumentów we wskazanych terminach przez kandydata, spowoduje skreślenie go z listy zakwalifikowanych, a w jego miejsce zostaną w ustalonej kolejności - przyjęci uczniowie z listy rezerwowej.
7 lipca 2015 r. - ogłoszenie przez dyrektora szkoły - listy przyjętych do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku.
8 lipca 2015 r, godz.10.00- spotkanie organizacyjne przyjętych uczniów oraz ich rodziców lub opiekunów prawnych z dyrektorem szkoły i kadrą szkoleniową ośrodka.
Wszelkie informacje dot. wymienionych rekrutacji, można uzyskać telefonicznie u Koordynatora Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Malborku - trenera Henryka Pawłowskiego 603-586-602 lub 537-444-750
Przewodniczący
Komisji Szkolenia Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
Stanisław Mikołajczyk