fot. tymbark2

Rozpoczęła się XVIII edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

​Wystartowały zapisy do XVIII edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchary Tymbarku" w województwie Pomorskim. W turnieju mogą wziąć udział Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, Akademie Młodych Orłów a także organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.


Nowością w tym roku jest możliwość uczestnictwa w rozgrywkach Klubów Sportowych (warunki uczestnictwa wregulaminie). Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn w każdej z kategorii. Za uczestnictwo, każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom a trener koszulkę treningową. W tym roku w turnieju biorą udział następujące roczniki: U-8( 2010 i 2011), U-10( rocznik 2008 i 2009) oraz U-12(rocznik 2006 i 2007). 

Zapisy trwają do 30 września 2017.Zapraszamy!!!

JAK ZGŁASZAĆ DRUŻYNY


Instrukcja zgłaszania drużyn do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

1. Na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk 'Zgłoś drużynę’ i przenosimy się na stronę logowania do formularza zapisów.

2. By zalogować się do formularza zapisów trzeba wcześniej założyć konto na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać). Aby to zrobić należy wybrać opcję: ‘Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się’ i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto.

Osoby, które mają aktywne konto w portalu www.laczynaspilka.pl mogą po zalogowaniu edytować swoje dane wybierając: MÓJ PROFIL >>MENU >>DANE I USTAWIENIA >> EDYTUJ DANE.

4. Gdy konto zostało założone i jest już aktywne, ponownie klikamy na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i logujemy się do formularza zapisów używając adresu email i hasła do konta w portalu www.laczynaspilka.pl 

5. Po wypełnieniu formularza zgłaszającego drużyny na podany mail przesłana będzie wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia.

REJESTROWANIE LIST ZAWODNIKÓW

Od 1 września trenerzy będą mogli rejestrować zawodników do poszczególnych drużyn. W tegorocznej edycji Turnieju modyfikacje list,  w tym usuwanie zawodników, jest możliwe do końca dnia poprzedzającego pierwsze rozgrywki danej drużyny w Turnieju. Aby dodać zawodników do zgłoszonej drużyny należy zalogować się do systemu dostępnego pod adresem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html i kliknąć w KROK 2 (aktywny do 1 września 2017r.) lub na stronie głównej Turnieju kliknąć w przycisk ‘Zgłoś listę zawodników’ widoczny po prawej stronie.

W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych – prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 326 lub +48 (33) 870 84 55.


Dodatkowych informacji na temat rozgrywek w województwie Pomorski można uzyskać:

email:
k.wasielewski@pomorski-zpn.pl
p.kortas@gedania1922.pl

telefon
697038222
606688221