Drugi dzień finałów wojewódzkich turnieju "Z podwórka na Stadion Puchar Tymbarku"

Wtorek 11.04.17 to drugi dzień zmagań wśród najlepszych drużyn województwa pomorskiego, tym razem w kategorii U-10 chłopców i dziewczynek. Poszczególne powiaty reprezentowało 19 zespołów chłopców oraz 10 zespołów dziewczynek. Pogoda tego dnia była zmienna jednak poziom sportowy był niezmiennie wysoki. Była to wspaniała kontynuacja pierwszego dnia, która też obfitowała w wiele pięknych bramek, świetnych akcji oraz gry fair play.

​Najlepszym zespołem wśród chłopców okazał się UKS Orlik Stężyca, który w finale pokonał UKS Jedynkę Reda. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna UKS Byki Słupsk, która w karnych pokonała zespół SP Sycewice. Najlepszym bramkarzem został wybrany Maciej Jakubiak(UKS Jedynka Reda), najlepszym strzelcem Aleksander Reclaw (UKS Orlik Stężyca) a zawodnikiem Borys Łukasiewicz(UKS Byki Słupsk).

Turniej dziewczynek wygrał zespół SP 5 Malbork, który w finale w rzutach karnych pokonał SP Kramarzyny. Trzecie miejsce zajął zespół SP 48 Gdańsk, który pokonał zespół SP Sycewice. Tytuł najlepszej bramkarki otrzymała Basia Kujawska z SP 48 Gdańsk, tytuł króla strzelców otrzymała Kinga Maksymów z SP Kramarzyny a najlepszą zawodniczką została wybrana Maja Dąbrowska z SP 5 Malbork.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy na finał kategorii U-8 w środę 12.04.17 od godziny 10.00 !