fot. tymbark

Zwycięzcy pierwszego dnia turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

​W poniedziałek 10.04.17 na obiektach MOSIR Gdańsk przy ulicy Traugutta 29 odbyły się finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na Stadion o Puchary Tymbarku" w kategorii U-12 chłopców i dziewczyn. W finałach tego dnia brały udział 32 zespoły, które rywalizowały o uczestnictwo w finale w Warszawie.


W zgodnej opinii przybyłych gości, rodziców i trenerów turniej stał na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu emocje trwały do ostatniego meczu.

Wśród chłopców najlepszym zespołem okazała się UKS Jedynka Reda, która w finale pokonała zespół AP JFA Przechlewo. Tuż za podium uplasował się zespół z SP Straszyn, który pokonał w walce o trzecie miejsce zespół ULKS 2 Bytów. 

Najlepszym bramkarzem zawodów został wybrany Franciszek Sadowski z SP Straszyn, zawodnikiem Jakub Goliński z AP JFA Przechlewo a strzelcem zawodnik drużyny wygranej Oliwier Osowski.

Wśród dziewczynek zespołem, który reprezentować nas będzie w Warszawie jest UKS Lider Rychnowy, który w meczu finałowym pokonał SP Klukowa Huta. W meczu o trzecie miejsce wygrał zespół SP 1 Starogard Gdański, który wygrał z SP 6 Malbork.  

Najlepszą bramkarką została wybrana Aneta Kaliszewska z SP 1 Starogard Gdański, najlepszą zawodniczką Anna Trela z SP Klukowa Huta a najwięcej bramek strzeliła Celina Cupa z UKS Lidera Rychnowy.

Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom gratulujemy wspaniałej postawy oraz gry w duchu fair play