fot. Jedna drużyna

Kadra U-14 chłopców (r. 2007) - wyniki

Rozgrywki o Puchar im. Kazimierza Deyny


Sezon 2020/2021

1. kolejka: 22.09.2020 r. 
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:1
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 6:1
1:0 – 23’ Julian Woźniak
2:0 – 39’ Kacper Potulski
3:0 – 40’ Euzebiusz Belka
4:0 – 53’ Jakub Adkonis
5:0 – 68’ Dominik Urbański
6:1 – 74’ Oskar Śliwowski

Kadra Pomorskiego ZPN: Kamil Nowak - Borys Jesionowski, Kacper Potulski, Wiktor Winiarski, Franciszek Bladowski - Kacper Nowak, Julian Woźniak - Przemysław Zakrzewski, Jakub Adkonis, Milosz Kaczmarek - Euzebiusz Belka
Rezerwowi: Oskar Śliwowski, Natan Jóskowski, Dominik Urbański, Alan Wiśniewski, Adrian Czyżewski, Oliver Pospieszny, Oskar Lenc

2. kolejka: 6.10.2020 r. 
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 3:1
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 1:3

Bramki: 2 Jakub Adkonis, Julian Woźniak

Kadra Pomorskiego ZPN: Nowak Kamil - Jesionowski Borys, Potulski Kacper, Winiarski Wiktor, Bladowski Franciszek - Nowak Kacper, Woźniak Julian - Śliwowski Oskar, Adkonis Jakub, Zakrzewski Przemysław - Belka Euzebiusz
Rezerwowi: Lenc Oskar, Jóskowski Natan, Urbański Dominik, Treder Oskar, Pospieszny Oliver, Recław Szymon, Brzyski Igor

3. kolejka: 20.10.2020 r. 
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:3

Kadra Pomorskiego ZPN: Nowak Kamil - Jesionowski Borys, Potulski Kacper, Winiarski Wiktor, Bladowski Franciszek - Nowak Kacper, Woźniak Julian - Zakrzewski Przemysław, Adkonis Jakub, Brzyski Igor - Belka Euzebiusz
Rezerwowi: Lenc Oskar, Urbański Dominik, Pospieszny Oliwer, Treder Oskar, Śliwowski Oskar, Jóskowski Natan, Recław Szymon

Tabela mecze punkty bramki
1. Podlaski ZPN 3 6 6-4
2. Pomorski ZPN 3 6 9-5
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 3 7-9
4. Kujawsko-Pomorski ZPN 3 3 8-12

Sezon 2019/2020

1. kolejka: 24-26.09.2019 r.
Warmińsko-Mazurski ZPN – Pomorski ZPN 1:2
Bramki: Maciąg Miłosz, Mikołajewski Daniel

Kujawsko-Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 3:0

2. kolejka: 15-17.10.2019 r.
Pomorski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN 2:1
Bramki: Mikołajewski Daniel, Niepsuj Krystian

Podlaski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 1:2

3. kolejka: 29-31.10.2019 r.
Pomorski ZPN – Podlaski ZPN 2:1
Bramki: Ozimek Jakub, Pawlak Igor

Kujawsko-Pomorski ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 4:0

Tabela mecze punkty bramki
1. Pomorski ZPN 3 9 6-3
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 3 6 8-2
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 3 3 3-7
4. Podlaski ZPN 3 0 2-7

Pomorski ZPN w rundzie jesiennej reprezentowali:
1. Bajko Marcel - Lechia Gdańsk SA
2. Bielawa Aleksander - Lechia Gdańsk SA
3. Elwart Antoni - SI Arka Gdynia
4. Misztal Fryderyk - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
5. Orzechowski Kacper - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
6. Kolasa Aleks - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
7. Ryszewski Mateusz - UKS Lotos Gdańsk / Jaguar Gdańsk
8. Niepsuj Krystian - UKS Lotos Gdańsk / GTS Pruszcz Gdański
9. Kotowicz Medard - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
10. Barbugli Alex - UKS Lotos Gdańsk / SI Arka Gdynia
11. Dubień Stanisław - Gryf Tczew
12. Groth Nikodem - GOSRiT Luzino
13. Mikołajewski Dnaiel - GOSRiT Luzino
14. Maciąg Miłosz - Jaguar Gdańsk
15. Bromirski Bartłomiej - Jaguar Gdańsk
16. Pawlak Igor - Jaguar Gdańsk
17. Mendlewski Jakub - Jantar Ustka
18. Raczyński Kacper - Olimpijczyk Kwakowo
19. Ozimek Jakub - Olimpijczyk Kwakowo
20. Oleksiewicz Jakub - Chojniczanka Chojnice
21. Lemańczyk Filip - Chojniczanka Chojnice

Sztab szkoleniowy:
Borkowski Tomasz
Wilk Krzysztof
Talik Jarosław
Żurawski Waldemar