Kaszub Cup - rocznik 2006

W ostatni weekend 12/13 grudnia na Hali Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie, odbył się już szósty i ostatni w 2015 roku Ogólnopolski Turniej Kaszub Cup. Tym razem w imprezie organizowanej przez Piotra Jasielskiego z KTS-K GOSRiT Luzino uczestniczyło 21 drużyn z 3 województw rocznika 2006.

FANPAGE TURNIEJU

Zawody, tradycyjnie już po sobotnich eliminacjach, zostały podzielone na 3 poziomy rozgrywek, Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Puchar Intertoto. Dzięki takiemu podziałowi oraz licznym nagrodom wszyscy uczestnicy wyjechali z Luzina uśmiechnięci. Najlepszą drużyna zawodów został zespół U2 Bytów, który w wielkim finale pokonał UKS Sława Jedynka Sławno. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Jaguara Gdańsk, pokonując chyba najlepiej grający tego dnia zespół Chojniczanki Chojnice.

5. Stolem Gniewino II

Warto dodać, że tegoroczną edycje Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup objęli honorowym patronatem:  - Marszałek Województwa Pomorskiego, Kazimierz Plocke - Poseł RP, Radosław Michalski - Prezes Pomorskiego ZPN, Waldemar Moska – rektor AWF,  Jarosław Wejer - Wójt Gminy Luzino, a zawody zostały dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.