Twarda gra w Gorzowie

3 maja w Gorzowie zagrały Pomorskie Kadry dziewcząt, najpierw na boisko wyszły Juniorki (U16) pokonując gospodynie 2:1. W kolejnym meczu drużyna Młodziczek (U13) bezbramkowo zremisowała .

​Od początku meczu przeciwniczki atakowały na naszą bramkę i to do dość intensywnie. - relacjonował, trener Krzysztof Własny - Dziewczyny praktycznie zepchnięte do obrony w pierwszych minutach spotkania tracą bramkę. Jednak po kwadransie gry zmieniamy trochę ustawienie zespołu i porządkujemy pewne elementy. Można powiedzieć, że od tamtego momentu mecz zaczął się na nowo. Dla nas padają tylko dwie bramki, bo dogodnych sytuacji było wiele. Tym zwycięstwem dziewczyny zapewniły sobie awans na Mistrzostwa Polski, oraz udowodniły że w swojej grupie są najlepszym zespołem​

Lubuskie ZPN 1:2​ Pomorski ZPN  (1:2)
Bramki: Olga Sirant, Julka Włodarczyk

Skład: Ania Ławrukajtis ( Sztorm Gdynia), Martyna Krygier ( Sztorm Gdynia), Joanna Kisiel (Sztorm Gdynia), Oliwia Malinowska (Sztorm Gdynia), Monika Formella ( Sztorm Gdynia), Dagmara Penkowska ( Sztorm Gdynia), Amanda Turowska ( Sztorm Gdynia), Olga Sirant (Sztorm Gdynia), Zuzanna Radochońska (Sztorm Gdynia), Alexandra Penk (Sztorm Gdynia), Julka Włodarczyka( APLG)

Rezerwa: Klaudia Socha( Sztorm Gdynia), Wiktoria Maślanka ( Sztorm Gdynia), Natalia Stromska (Sztorm Gdynia), Martyna Bazowska (Gosrit Luzino) Natalia Kulig (Tczew), Oliwia Wróbel ( Olimpico Malbork), Julia Markuszonok (Sztorm Gdynia)

Po mimo gorszego wyniku, zadowolony ze swoich zawodniczek był trener Karol Złonkiewicz - To było wyrównane spotkanie, pełne walki z jednej i drugiej strony, chociaż wydaje mi się, że to my byliśmy stroną dominującą. Najpierw w sytuacji sam na sam znalazła się Kasia Deranek, a przed przerwą Magda Pińska trafiła w poprzeczkę. W drugiej połowie nie wiele się zmieniło. Jeszcze w ostatniej minucie meczu bramkę mogły zdobyć gospodynie. Po faulu na jednej z zawodniczek wykonywały rzut wolny z 16 metrów, na szczęście obok bramki. Szkoda trochę tych niewykorzystanych sytuacji, ale kadra woj. Lubuskiego postawiła twarde warunki, więc mimo wszystko to dobry wynik.​ - zakończył.

Lubuskie ZPN 0:0​ Pomorski ZPN (0:0)

Skład: Grzączkowska Emilia (Sztorm Gdynia), Reglińska Nikola (KS Sulmin),Marszałek Sandra (Sztorm Gdynia), Lewandowska Weronika (KS Sulmin), Jędrzejewska Julia (Olimpico Gdańsk), Slisewska Kinga (KP Starogard), Labuda Martyna (LKS Łebunia),, Deranek Katarzyna (Olimpico Malbork),Piechowska Martyna (UKS Lider Rychnowy), Bobkowska Joanna (Sztorm Gdynia), Ustrbowska Julia (Sztorm Gdynia)

Rezerwa: Formela Julia (Radunia Stężyca), Sitarz Julia (Portowiec Gdańsk), Dudzińska Natalia (AP Banino), Startek Patrycja (Salos Słupsk), Pińska Magda (AP LG Gdańsk), Walczak Nadia (Sztorm Gdynia).