Powołanie kadry - rocznik 2002
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników na konsultację szkoleniową kadry województwa pomorskiego rocznik 2002 w dniu 19.03.2015.
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników na konsultację szkoleniową kadry województwa pomorskiego rocznik 2002 w dniu 19.03.2015.
Informujemy że, zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy:
I GRUPA - godzina 13.30
Lp. |
Nazwisko |
Imię |
Klub |
1. |
Król |
Jakub |
Arka Gdynia |
2. |
Przyborowski |
Kornel |
Arka Gdynia |
3. |
Jakimowicz |
Oskar |
Lechia Gdańsk |
4. |
Parulski |
Nikodem |
Pogoń Lębork |
5. |
Waśniewski |
Natan |
KP Starogard Gdański |
6. |
Ogrodowczyk |
Dawid |
Lechia Gdańsk |
7. |
Nowicki |
Radosław |
Arka Gdynia |
8. |
Kałuziński |
Jakub |
Lechia Gdańsk |
9. |
Michor |
Jakub |
Pogoń Lębork |
10. |
Boszykowski |
Bartosz |
Olimpic Gdańsk |
11. |
Pirożek |
Jakub |
Pogoń Prabuty |
12. |
Kołakowski |
Konrad |
Gryf Słupsk |
13. |
Araszewski |
Bartłomiej |
Chojniczanka Chojnice |
14. |
Stanikowski |
Jakub |
Rodło Kwidzyn |
15. |
Miazek |
Jan |
Pogoń Prabuty |
16. |
Drajer |
Mikołaj |
Polonia Gdańsk |
17. |
Górak |
Kacper |
Powiśle Dzierzgoń |
18. |
Folkmann |
Oskar |
KP Starogard Gdański |
19. |
Pietrykowski |
Marcel |
Gryf Słupsk |
20. |
Krogulec |
Karol |
Rodło Kwidzyn |
21. |
Maluchnik |
Marcel |
Rodło Kwidzyn |
22. |
Barwinski |
Patrick |
Pogoń Prabuty |
Zbiórka w dniu 19.03.2015 (czwartek), godz. 13.30 w Mostach (Gmina Kosakowo) przy ulicy Złote Piaski.
II GRUPA - godzina 15.00
Lp. |
Nazwisko |
Imię |
Klub |
1. |
Rejman |
Oskar |
SI Arka Gdynia |
2. |
Fos |
Damian |
Sztorm Mosty |
3. |
Tomczak |
Kacper |
SI Arka Gdynia |
4. |
Szmidke |
Adam |
U2 Bytów |
5. |
Książkiewicz |
Kacper |
Słupia Kobylnica |
6. |
Stępień |
Mateusz |
Orliki Jezierzyce |
7. |
Koniuszy |
Mateusz |
Pogoń Lębork |
8. |
Bławat |
Michał |
Santana Wielki Klincz |
9. |
Hering |
Bartłomiej |
U2 Bytów |
10. |
Czajkowski |
Kacper |
U2 Bytów |
11. |
Dopierała |
Dawid |
Słupia Kobylnica |
12. |
Jarzembiński |
Remigiusz |
Gedania Gdańsk |
13. |
Kąkol |
Wiktor |
Portowiec Gdańsk |
14. |
Potrykus |
Szymon |
Gryf Wejherowo |
15. |
Jagodziński |
Krystian |
Lisovia Lisewo |
16. |
Szmukała |
Mateusz |
Gryf Tczew |
17. |
Jandziński |
Łukasz |
Cartusia Kartuzy |
18. |
Muchowski |
Mateusz |
Portowiec Gdańsk |
19. |
Mallek |
Mateusz |
Sztorm Mosty |
20. |
Brzyski |
Kacper |
Jaguar Gdańsk |
21. |
Leik |
Radosław |
U2 Bytów |
22. |
Posmyk |
Milan |
SI Arka Gdynia |
23. |
Madej |
Alex |
Santos Gdańsk |
24. |
Motyl |
Kamil |
SI Arka Gdynia |
25. |
Sobiecki |
Filip |
Lechia Gdańsk |
26. |
Felusiak |
Kamil |
Wicher Wierzchucino |
27. |
Bugajewski |
Hubert |
Lechia Gdańsk |
28. |
Własny |
Kasper |
SI Arka Gdynia |
29. |
Skwierawski |
Wiktor |
U2 Bytów |
30. |
Kozak |
Kamil |
Santos Gdańsk |
31. |
Kmiecik |
Radosław |
KP Gdynia |
32. |
Stefański |
Michał |
SI Arka Gdynia |
33. |
Hildebrandt |
Sebastian |
Sztorm Mosty |
34. |
Grudziński |
Filip |
Jaguar Gdańsk |
35. |
Formella |
Kacper |
Anioły Garczegorze |
36. |
Stec |
Kacper |
SI Arka Gdynia |
37. |
Niewiadomski |
Marek |
Lechia Gdańsk |
38. |
Mielewczyk |
Łukasz |
Gryf Wejherowo |
39. |
Szumiński |
Ryszard |
Koral Dębnica |
40. |
Zwoliński |
Maciej |
Sztorm Mosty |
41. |
Marendowski |
Michał |
Pomezania Malbork |
42. |
Tułodziecki |
Michał |
Pomezania Malbork |
43. |
Hyrycz |
Łukasz |
Pomezania Malbork |
Zbiórka w dniu 19.03.2015 (czwartek), godz. 15.00 w Mostach (Gmina Kosakowo) przy ulicy Złote Piaski.
Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry (w tym buty i ochraniacze) na dwór (boisko naturalne), aktualną kartę zawodnika oraz badań sportowych.
Proszę o potwierdzenie obecności sms-em do 17.03.2015 (wtorek).
Trener I
Paweł Wypij tel.: 501 313 127
Łukasz Godlewski tel.: 510 081 607