Puchar Polski dla Gryfa Słupsk!

W finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Gryf Słupsk pokonał Grom Nowy Staw 3:0! Bramki dla zwycięzców zdobywali kolejno Michał Szałek (57'), Łukasz Stasiak (69' k.) i Kacper Jendruch (77').

Pierwsza połowa była wyrównana i z upływającym czasem co raz ciekawsza. Widowisko się rozkręcało i pojawiały się sytuacje bramkowe. Obu drużynom jednak brakowało skuteczności i do przerwy bramek nie oglądaliśmy.

Druga część spotkania do dominacja słupszczan. Pierwszą bramkę strzelili po rzucie rożnym. Następnie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną obejrzał zawodnik z Nowego Stawu - Mateusz Górka (66 min.). Trzy minuty później Łukasz Stasiak podwyższył z rzutu karnego. Grający w dziesiątkę i ze stratą dwóch bramek zawodnicy Gromu nie byli w stanie już przeciwstawić się Gryfowi. Zespół trenera Grzegorza Bednarczyka stale atakował i w konsekwencji strzelił trzecią bramkę. Na listę strzelców wpisał się Kacper Jendruch.

Awans do trzeciej ligi dla Gromu Nowy Staw. Wojewódzki Puchar Polski dla Gryfa Słupsk.

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0:3 (0:0)
Bramki: Michał Szałek (57'), Łukasz Stasiak (69' k.), Kacper Jendruch (77')

Grom: Wojtowicz - Górka [ż,ż/czk 66'] Gwóżdż, Piotrowski [ż] (89' Jaworski), Wesołowski [ż], Lepczak [ż], Świątek (63' Gruszewski), Grabowski, Błażek [ż], Daukszys, Zieliński (82' Michalski)

Gryf: Kędzia - Barnik (78' Więckowski), Szałek, Piechowski [ż] (85' Bednarczyk), Jendruch (89' Szmytkiewicz), Stasiak, Zieliński, Felisiak, Piekarski, Amoah, Słowiński (90' Sosnówka)