Kadra Pomorza 2003 wygrywa w Koszalinie

Kadra Pomorza 2003 wygrywa w Koszalinie. Po przegranej z reprezentacją Wielkopolskiego ZPN-u w Starogardzie Gdańskim, przyszedł czas na kolejne spotkanie. Tym razem 28 października, w Koszalinie, o godz. 12:00 podopieczni Szymona Hartmana rozgrywali mecz z rówieśnikami z województwa Zachodniopomorskiego.

W pełni zdeterminowana by wygrać Kadra Pomorskiego ZPN, po dwóch bramkach Szymona Szołmickiego, prowadziła 2:0 do przerwy. W drugiej połowie dobrą grą wykazali się rywale, strzelając gola kontaktowego, jednak w 50 min po trafieniu Jana Chrzanowskiego, Pomorzanie zyskali dwubramkową przewagę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2. Po raz kolejny młodzi zawodnicy z Pomorza pokazali hart ducha i nie odpuścili do ostatniego gwizdka.

Pomorski ZPN 3:2  (2:0) Zachodniopomorski ZPN

Bramki: Szołomicki 2, Chrzanowski 1