Zgłoszenia do rozgrywek on-line [sezon 2019/2020]

Rozpoczynamy proces zgłoszeń do rozgrywek w sezonie 2019/2020.

Formularz jest bardzo prosty w obsłudze. Każdą drużynę dodajemy osobno, na koniec zapisujemy całe zgłoszenie. Ważne, aby przycisk ZAPISZ użyć dopiero po wprowadzeniu wszystkich drużyn. Proszę również zwrócić uwagę na okienko dotyczące udziału w rozgrywkach Pucharu Polski. Na samym dole artykułu znajduje się informacja dla klubów niezrzeszonych, które chcą przystąpić do rozgrywek Pucharu Polski.

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego ZPN informuje, że do dnia 30.06.2019 r. wszystkie kluby zobowiązane są do zgłoszenia swoich zespołów do rozgrywek w sezonie 2019/2020. W rozgrywkach o Puchar Polski Pomorskiego ZPN udział biorą obowiązkowo drużyny III i IV ligi oraz klasy Okręgowej. Pozostałe drużyny biorą udział na zasadzie dobrowolności. Na zasadzie dobrowolności w rozgrywkach mogą brać udział drużyny, które nie są członkami Pomorskiego ZPN oraz drużyny kategorii junior A.

Po 30.06.2019 r. wszelkie zgłoszenia nie będą uwzględnione z uwagi na prace nad terminarzami rozgrywek oraz składami poszczególnych grup rozgrywkowych (nie dotyczy rozgrywek prowadzonych systemem turniejowym). Uczestnictwo Klubu w rozgrywkach seniorskich uwarunkowane jest posiadaniem aktualnej licencji na sezon rozgrywkowy 2019/2020.

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie z adresem klubowym z domeną @pomorski-zpn.pl. Zgłoszenia z prywatnej poczty nie będą uwzględniane. Jeśli ktoś chce założyć nową skrzynkę lub odnowić dostęp do istniejącej, odsyłamy do osobnego ARTYKUŁU. Dane telefoniczne będą zaktualizowane i wprowadzone do systemu Blue Alert, za pomocą którego będziemy wysyłać wiadomości sms. 

UWAGA!
Kluby niezrzeszone chcące przystąpić do rozgrywek w Pucharze Polski w sezonie 2019/20 muszą wypełnić formularz, który dostępny jest ​TUTAJ, a następnie wysłać wypełniony formularz na adres zgloszenia@pomorski-zpn.pl

Link do formularza zgłoszeniowego

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl