Wyniki III rundy Pucharu Polski

W środę rozegrano III rundę Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Część meczów to spore wygrane, część spotkań kończyło się różnicą jednej bramki. Oczywiście nie zabrakło dogrywek i serii rzutów karnych. Przedstawiamy wyniki i strzelców bramek.

Wysokie zwycięstwa odnieśli Gedania (hat-trick Przemysława Żukowskiego), Potok, Chojniczanka II (hat-trick Michała Kalitty i Oskara Frygier), MKS Władysławowo (4 gole Michała Skwiercza), Kaszubia, Orkan, Stolem, rezerwy Arki i Lechii (hat-trick Piotra Gryszkiewicza), KTS-K Wikęd, Słupia Kobylnica (6 bramek Adama Hostyńskiego), Sokół Wyczechy (hat-trick Karola Dołgowskiego), Grom II.

Zawodncy GKS Kolbudy po pierwszej połowie wygrywali 2:0, ale po zmianie stron to Błyskawica wzięła się do roboty i wbiła rywalom cztery gole nie tracąc już żadnej.

Juniorzy Chojniczanki dzielnie walczyli w meczu z czwartoligową Gwiazdą. Młodzież przegrywała 1:3 i zdołała doprowadzić do remisu. Ostatnie 10 minut należały jednak do zawodników z Karsina, którzy zaaplikowali rywalim 3 gole i tym samym to Gwiazda wynikiem 6:3 awansowała do IV rundy. Trzy bramki dla zwycięzców strzelił Marek Steinborn.

Po dogrywce awans uzyskali Sokół Zblewo i Radunia II Stężyca.

Po rzutach karnych awansowali Kolegium Sędziów Słupsk, MKS Debrzno i SPK Kamionka Sopot.

W doliczonym czasie gry mecze rozstrzygnęli Sztorm Kosakowo, Wietcisa Skarszewy, Jaguar Gdańsk

Gdańsk

Start Mrzezino (A) - Sztorm Kosakowo (KO) 2:3
29’ 0:1 – Jacek Pieprzyk
37’ 1:1 – Marek Pieper
44’ 1:2 – Jacek Pieprzyk
48’ 2:2 – Adrian Cherek
90+1’ 2:3 – Jacek Pieprzyk

Gedania II Gdańsk (A) – Wisła Tczew (KO) 8:0
24’ 1:0 – Karol Styś
32’ 2:0 – Bartosz Zalewski
47’ 3:0 – Przemysław Żukowski
63’ 4:0 – Mateusz Michalewski
74’ 5:0 – Przemysław Żukowski
79’ 6:0 – Paweł Pianka (k.)
83’ 7:0 – Maurycy Niemczyk
87’ 8:0 – Przemysław Żukowski

Kolejarz Chojnice (A) – Potok Pszczółki (KO) 1:9
36’ 0:1 – Jakub Aneszko
45’ 0:2 – Paweł Zemke
55’ 0:3 – Jakub Aneszko
56’ 0:4 – Jakub Filipek (k.)
59’ 0:5 – Dominik Kukowski
61’ 0:6 – Dominik Kukowski
72’ 0:7 – Jakub Aneszko
78’ 1:7 – Tobiasz Sawa (k.)
79’ 1:8 – Jakub Aneszko
83’ 1:9 – Kuba Piotrowski

Chojniczanka III Chojnice (Junior A) - Gwiazda Karsin (IV) 3:6
13’ 0:1 – Patyk Drewek
55’ 1:1 – Mateusz Kerszk (sam.)
57’ 1:2 – Marek Steinborn
73’ 1:3 – Patryk Drewek
74’ 2:3 – Daniel Czerwiński
77’ 3:3 – Szymon Galikowski
81’ 3:4 – Marek Steinborn
86’ 3:5 – Marek Steinborn
89’ 3:6 – Mateusz Kerszk

Keramzyt Szprudowo (KO) – Chojniczanka II Chojnice (KO) 0:9
2’ 0:1 – Michał Kalitta (k.)
4’ 0:2 – Michał Kalitta
30’ 0:3 – Stanisław Wędzelewski
40’ 0:4 – Oskar Frygier
46’ 0:5 – Oskar Frygier
52’ 0:6 – Oskar Frygier
54’ 0:7 – Michał Kalitta
72’ 0:8 – Artur Szwoch
78’ 0:9 – Dominik Lemańczyk

Błyskawica Reda Rekowo (KO) - GKS Kolbudy (KO) 4:2
22’ 0:1 – Kacper Dubanowski
30’ 0:2 – Kacper Dubanowski
51’ 1:2 – Sebastian Gleske
76’ 2:2 – Sebastian Gleske
85’ 3:2 – Michał Morgiel
90’ 4:2 – Maciej Leske

Sokół Bożepole Wielkie (A) - MKS Władysławowo (KO) 0:7
43’ 0:1 – Michał Skwiercz
46’ 0:2 – Michał Skwiercz
57’ 0:3 – Przemysław Srok
76’ 0:4 – Michał Skwiercz
80’ 0:5 – Michał Skwiercz
83’ 0:6 – Błażej Bonk
89’ 0:7 – Arkadiusz Proena

Nadmorska Liga Szóstek (niezrzeszeni) - Wietcisa Skarszewy (KO) 1:2
38’ 0:1 – Michał Tusk
57’ 1:1 – Krzysztof Klukowski
90+2’ – Dawid Stalke

Zenit Łęczyce (KO) - GKS Kowale (IV) 2:1
6’ 1:0 – Dariusz Dulek
33’ 2:0 – Patrycjusz Gaffke
85’ 2:1 – Mateusz Bujak

Sokół Zblewo (KO) - Cartusia Kartuzy (IV) 3:1 (1:1, dogr. 2:0)
30’ 1:0 – Damian Kugiel
42’ 1:1 – Paweł Rypel
dogrywka
92’ 2:1 – Kamil Gronkowski
120’ 3:1 – Mateusz Wenta

Orzeł 1955 Trąbki Wielkie (KO) - Jaguar Gdańsk (IV) 1:2
27’ 1:0 – Jakub Pelowski
75’ 1:1 – Krystian Espersen
90+1’ 1:2 – Krzysztof Garczewski

Victoria Kaliska (KO) - GLKS Różyny (KO) 3:1
11’ 0:1 – Mariusz Książek
24’ 1:1 – Piotr Drzewicki
50’ 2:1 – Piotr Drzewicki
86’ 3:1 – Piotr Drzewicki

Tęcza Brusy (KO) - GKS Przodkowo (IV) 1:2
36’ 1:0 – Seweryn Mientki
47’ 1:1 – Kacper Jaskólski
75’ 1:2 – Seweryn Wroński

GTS Mokry Dwór (KO) - Sporting Leźno (KO) 2:1
9’ 1:0 – Dominik Ciołek
39’ 1:1 – Piotr Krasowski
84’ 2:1 – Marcin Rendzio

Celtic Reda (B) - Kaszubia Kościerzyna (IV) 0:8
18’ 0:1 – Karol Januszewski
23’ 0:2 – Tomasz Tuttas
44’ 0:3 – Tomasz Tuttas
48’ 0:4 – Kacper Krauze
58’ 0:5 – Tomasz Tuttas
62’ 0:6 – Artur Zalewski (sam.)
80’ 0:7 – Paweł Budziwojski
90’ 0:8 – Karol Januszewski

Klif Chłapowo (A) - Orkan Rumia MKS (KO) 0:8
17’ 0:1 – Dawid Kowalski (k.)
35’ 0:2 – Karol Byra
39’ 0:3 – Dawid Kowalski
50’ 0:4 – Jakub Krefft
58’ 0:5 – Piotr Kolera
77’ 0:6 – Mateusz Fahl
80’ 0:7 – Mateusz Szczygielski
84’ 0:8 – Dawid Kowalski

Orzeł Subkowy (KO) - Wierzyca Pelplin (IV) 1:0
2’ 1:0 – Wojciech Szoska

Radunia II Stężyca (A) - Gedania Gdańsk (IV) 1:0 (po dogrywce)
98’ 1:0 – Tomasz Garski

KS Mściszewice (A) - Stolem Gniewino (IV) 0:7
1’ 0:1 – Mateusz Dampc
28’ 0:2 – Paweł Sobczyński
56’ 0:3 – Kewin Sidor (sam.)
71’ 0:4 – Maciej Wardziński
77’ 0:5 – Kamil Patelczyk
78’ 0:6 – Kamil Patelczyk
88’ 0:7 – Maciej Szymański

KTS-K Wikęd II Luzino (A) - Lechia Gdańsk (IV) 0:5
35’ 0:1 – Adrian Petk
37’ 0:2 – Piotr Gryszkiewicz
54’ 0:3 – Piotr Gryszkiewicz
62’ 0:4 – Piotr Gryszkiewicz
86’ 0:5 – Sebastian Rugowski

Amator Kiełpino (A) - Arka II Gdynia SSA (IV) 0:6
30’ 0:1 – Jakub Wilczyński
53’ 0:2 – Mateusz Zbiranek
69’ 0:3 – Jakub Wilczyński
71’ 0:4 – Jakub Wilczyński
74’ 0:5 – Kornel Przyborowski
80’ 0:6 – Kasper Własny

Hanza Lider Lniska (niezrzeszeni) - KTS-K Wikęd Luzino (IV) 0:10
23’ 0:1 – Michał Fierka
28’ 0:2 – Paweł Rutkowski
35’ 0:3 – Łukasz Murakowski
55’ 0:4 – Michał Fierka
60’ 0:5 – Mateusz Dąbrowski (k.)
67’ 0:6 – Mateusz Dąbrowski
76’ 0:7 – Paweł Rutkowski
83’ 0:8 – Patryk Regulski
86’ 0:9 – Michał Fierka
88’ 0:10 – Paweł Rutkowski

Ogniwo Sopot (A) - Czarni Pruszcz Gdański (KO) 2:1
65’ 1:0 – Damian Hebda
80’ 1:1 – Bartosz Lewandowski
84’ 2:1 – Adrian Dałek (k.)

WKS Lignowy Szlacheckie (B) - Wda Lipusz (IV) 2:1
13’ 1:0 – Kamil Cyganowski
53’ 1:1 – Tobiasz Stanka
82’ 2:1 – Mateusz Szołtun

Sopocki Potok Kamionka (A) - Sopocka Akademia Piłkarska (KO) 3:3 (2:2, dogr. 1:1, k. 4:3)
25’ 0:1 – Oleksandr Yurchak
50’ 1:1 – Maksymilian Tuźnik
52’ 2:1 – Serhii Berbat
80’ 2:2 – Maciej Osłowski
dogrywka
95’ 2:3 – Marcin Sternik
97’ 3:3 – Szymon Szyca

Portowiec Gdańsk (A) - Meteor Pinczyn (KO) 2:3
4’ 0:1 – Patryk Barłożewski
5’ 0:2 – Patryk Barłożewski
21’ 0:3 – Dawid Suchewicz
67’ 1:3 – Dawid Wilichowski
77’ 2:3 – Dawid Wilichowski

Jaguar II Gdańsk (B) - Beniaminek 03 Starogard Gdański (KO) - mecz zostanie zweryfikowany w poniedziałek 23.09, na boisku wynik 5:2)

Santana Wielki Klincz (A) - Orlęta Reda (KO) – mecz odwołany

Bałtyk II Gdynia (KO) - wolny los

Słupsk

Kolegium Sędziów Słupsk (niezrzeszeni) -Chrobry Charbrowo (KO) 9:9 (6:6, dogr. 3:3, k. 5:4)
8' 0:1 - Olaf Syldatk
11' 0:2 - Karol Kiełtyka
23' 1:2 - Sebastian Hinz
27' 1:3 - Norbert Butowski
65' 1:4 - Marcin Krzyżanowski
70' 2:4 - Łukasz Dawidowicz
73' 2:5 - Marcin Krzyżanowski
76' 2:6 - Damian Gołąbowicz
78' 3:6 - Łukasz Jach
79' 4:6 - Łukasz Jach
80' 5:6 - Łukasz Jach
86' 6:6 - Hubert Sawicki
dogrywka
94' 6:7 - Sebastian Wiśniewski
97' 6:8 - Sebastian Wiśniewski
100' 7:8 - Jakub Gralak
103' 8:8 - Łukasz Dawidowicz
119' 8:9 - Sebastian Wiśniewski
120' 9:9 - Jakub Gralak
rzuty karne
KS Słupsk: Gralak (+), Dawidowicz (+), Hinz (+), Jach (+), Pagacz (+)
Chrobry: Wiśniewski (+), Kiełtyka (+), Butowski (-), Gołąbowicz (+), Krzyżanowski (+)

Kaszubia II Studzienice (B) - Piast U57 Człuchów (KO) 1:0
73’ 1:0 – Mateusz Hinc

KS Damnica (A) - Jantaria Pobłocie (KO) 3:2
30’ 0:1 – Karol Wolski
50’ 1:1 – Piotr Mieleszczuk
66’ 1:2 – Mateusz Klawikowski
72’ 2:2 – Marcin Jurczuk (k.)
81’ 3:2 – Krzysztof Kozłowski

Granit Kończewo (B) - Zawisza Borzytuchom (KO) 5:2
20’ 1:0 – Patryk Roszak
26’ 1:1 – Jakub Świderski
69’ 2:1 – Karol Kostrzewa
73’ 3:1 – Kamil Redmerski
75’ 4:1 – Patryk Roszak
83’ 4:2 – Maciej Stolc
89’ 5:2 – Cezary Rudnik

Słupia Kobylnica (A) - GTS Czarna Dąbrówka (KO) 11:3
5’ 0:1 – Jędrzej Narloch
14’ 1:1 – Piotr Kwiecień
30’ 2:1 – Łukasz Wołczko
33’ 3:1 – Paweł Janikiewicz
41’ 4:1 – Paweł Zięba
49’ 5:1 – Piotr Kwiecień
54’ 6:1 – Adam Hostyński
55’ 6:2 – Tomasz Prokopiak (sam.)
60’ 7:2 – Adam Hostyński
62’ 8:2 – Adam Hostyński
71’ 9:2 – Adam Hostyński
79’ 10:2 – Adam Hostyński
82’ 11:2 – Adam Hostyński
90’ 11:3 – Dawid Wdowczyk

Stal Jezierzyce (A) - Barton Barcino (KO) 5:1
11’ 1:0 – Tomasz Perkowski
12’ 1:1 – Michał Retka
22’ 2:1 – Andrzej Pakuła
43’ 3:1 – Gabriel Słodziński
45’ 4:1 – Tomasz Pieruń
85’ 5:1 – Oskar Czaiński

Sokół Wyczechy (KO) - Kaszubia Studzienice (KO) 6:1
22’ 1:0 – Karol Dołgowski
50’ 2:0 – Karol Dołgowski
55’ 2:1 – Damian Jakubek
60’ 3:1 – Łukasz Kościan
75’ 4:1 – Ariel Sobczak
84’ 5:1 – Karol Dołgowski
87’ 6:1 – Ariel Sobczak

Start Miastko (KO) - Echo Biesowice (KO) 4:2
4’ 0:1 – Sebastian Marszałek
27’ 0:2 – Rafał Wasilewski
43’ 1:2 – Bartłomiej Borowicz
72’ 2:2 – Przemysław Spalik
85’ 3:2 – Krzysztof Bryndal
86’ 4:2 – Krzysztof Guzowski

Myśliwiec Tuchomie (KO) - MKS Debrzno (KO) 1:1 (k. 3:5)
73’ 1:0 – Samuel Wirkus
78’ 1:1 –Maciej Domański

Karol Pęplino (KO) - Sparta Sycewice (KO) 24.09, 16:30

Malbork

Grom II Nowy Staw (B) – Pomezania Malbork (KO) 5:0
27’ 1:0 – Robert Wesołowski
40’ 2:0 – Kamil Piotrowski
43’ 3:0 – Tomasz Grabowski (k.)
61’ 4:0 – Robert Wesołowski (k.)
90+1’ 5:0 – Kacper Rapińczuk

Olimpia Sztum (A) - Mady Ostaszewo (KO) 3:0
10’ 1:0 – Maciej Pluta
44’ 2:0 – Maciej Pluta
90+1’ 3:0 – Maciej Pluta

Nogat Malbork (A) - Powiśle II Dzierzgoń (KO) 2:6
15’ 0:1 – Dominik Domagała
22’ 1:1 – Krzysztof Nosko (k.)
49’ 1:2 – Dominik Domagała
51’ 1:3 – Tomasz Wiercioch
61’ 1:4 – Dominik Domagała
76’ 1:5 – Michał Tomczyk
78’ 2:5 – Grzegorz Kulik
87’ 2:6 – Krzysztof Wierzba

Relax Ryjewo (KO) - Spójnia Sadlinki (KO) 1:2
26’ 1:0 – Grzegorz Siwiec
64’ 1:1 – Dawid Torłop
71’ 1:2 – Krzysztof Warpas

Delta Miłoradz (A) - Czarni Przemysław (KO) 4:1

Supra Kwidzyn (B) - Żuławy Nowy Dwór Gd. (KO) 2:6

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl