We-Met odpadł z Pucharu Polski

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska odpadł z 1/8 finału Pucharu Polski w Futsalu. Nasz jedyny przedstawiciel na tym etapie rozgrywek przegrał po ciekawym spotkaniu 4:7 z Futsal Świecie.

ℹ️ Początek spotkania bardzo udany dla We-Met (dwie bramki), ale gospodarze odpowiedzieli ze zdwojoną siłą i do przerwy było 4:2 dla świecian. Po zmianie stron dwa celne strzały gości i na tablicy wyników był remis. Kolejne minuty meczu dosyć wyrównane i pomału w powietrzu czuć było dogrywkę. Futsal to jednak szybka gra i gra błędów. Po jednym z nich strata obrońcy, sytuacja sam na sam i gospodarze na prowadzeniu. Wycofanie bramkarza nie przyniosło oczekiwanych efektów. Było wręcz odwrotnie. Futsal Świecie dołożył jeszcze dwa trafienia do pustej bramki.

Dziękujemy zespołowi z Kamienicy Królewskiej za dostarczone emocje i dobre widowisko.

Futsal Świecie 7:4 We-Met Futsal Klub Kamienica Królewska
0:1 - 2:52 Sebastian Hinca
0:2 - 5:36 Paweł Kwiatkowski (sam.)
1:2 - 11:15 Jakub Hapka
2:2 - 13:07 Adam Kolmajer
3:2 - 16:19 Olaf Wójtowicz
4:2 - 17:07 Olaf Wójtowicz
4:3 - 25:10 Maciej Młyński